Kód 355 (2022)

Zajímavý námět, zajímavé obsazení, nezajímavý film. Na konci jsem měla problém udržet oči. 50%

Královské zacházení (2022)

Novinářka, pekařka a teď kadeřnice mají jedno společné: najdou štěstí u princů z neexistujících evropských monarchii v jednom provázaném universu. Nic zajímavějšího k tomuhle filmu nemám. 40%

Láska přes okno (2022)

Španělé se toho nebojí... Jinak šablonovitá teen romantika. 50%

Moonfall (2022)

Zatím největší letošní guilty pleasure. Čím déle o tom ale přemýšlím, tak spíš guilty než pleasure.... 60%

Muž z Toronta (2022)

Mám ráda Woodyho Harrelsona, ale není tak dobrý herec, aby šlo vymazat, že ta role byla šitá na tělo Stathamovi. Jedna dobrá bitka dobrý film nedělá. 50%

OUCA - (NE)SKUTOčNí PRíBECH (2022)

Zábavné, vtipné, zároveň ale mrazivé a velmi poučné. Jediná moje kritika je na herecký výkon Petera Pavlíka, který by se měl držet za kamerou, kde mu to jde skvěle, a já doufám, že u filmu dostane brzo nějakou zajímavou příležitost. No a kdyby ne, tak se těším na další jeho DIY projekt. Naopak jeho "sestra" a "neteř" jsou před kamerou fantastické, u některých scén jsem brečela smíchy. Bonusem je skvělá rapová píseň, kterou by měl Peter vydat jako single. To je jasný hit!! 80%

Pěstní msta (2022)

Ten příšerný soundtrack tomu přidává další level a ne v pozitivním slova smyslu. 50% jen proto, že mám slabost pro Ika.