Čínská odysea (2002)

Výborná komedie. Jenom je divný, že mi připadala minimálně dvě hodiny dlouhá a přitom má jen 84 minut. Holt ten konec byl zbytečně natahovanej a chyběl mu vtip i nápady.

Brak (2002)

Ještě jednou se režisér tohohle braku označí za českého Kevina Smithe a osobně mu rozbiju hubu. Tohe není film. Jen trapná kupa citací a hlášek, kterou pan scenárista nedokázal poskládat tak, aby vznikl FILM.

Good bye, Lenin! (2003)

Hodně slabá komedie, které stačí k pobavení diváků laciná a jednoduchá šablona. Opravdu nechápu, jak se můžou lidi desetkrát smát jednomu a tomu samému vtipu ("ze zaostalého západu se jezdilo na východ"). Navíc tenhle film má chatrný příběh, předvídatelné dialogy a špatnou režii. Podprůměrná komedie, u které jsem se třikrát zasmál, ale lidi na ni holt chodit budou. Tímto se omlouvám filmu Pupendo za to, že jsem ho tolik kritizoval. Oproti Good Bye, Lenin je to klenot kinematografie.

Zlatá flétna (1988) (TV film)

Je hodně velká zábava sledovat filmaře jak vypjaté scény násilně zkracují na několik málo sekund, aby se vešli do kratičké stopáže. Úlet.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Teď už trochu lituju, že jsem si nezašel na jedničku. Tohle je totiž totální jízda, která nenudí ani sekundu! Bohužel vzpomínky na ní vyprchají setsakramentsky rychle. Lucy Liu is hot.

Pobřežní hlídka (2002)

Obrovské zklamání. Jak může takový génius natočit něco tak matného a scenáristicky nezvádnutého?!

Pravá blondýnka 2 (2003)

Úplně stejné jako jednička. Rychle to uteče, nehraje si na nic víc než na úchylnou šílenost, která je v jádru úplně dementní. Ale párkrát jsem se pořádně zasmál (homosexuální psi) a za těch devadesát minut ani nestačil moc nudit. Každopádně ten film nemá IQ přes 20.

Bylinková princezna (1990) (TV film)

Těžká studiová úchylárna s několika výbornými vtipy pro dospělé. Suchařípa je tragéd!

Invaze U.S.A. (1985) odpad!

Bohužel jsem Invazi viděl. Ještě horší, než drtivá většina ostatních Norrisů.

Telefonní budka (2002)

Když napíšu, že jsem byl v tranzu celých osmdesát minut a že jsem se u filmu málem poprvé v životě rozbrečel, tak se mi možná budete smát, ale aspoň pochopíte, jak moc mě to dostalo... Moralizující finále bohužel dělá z Budky jen sezónní záležitost.