• Krátkometrážní

Sázka na nejistotu (2015)

Pro člověka, který k financím (ekonomii) nikdy nepřičuchnul to musí být asi hodně nesrozumitelný a nudný film. Já si to užil.

Týpci a zbraně (2016)

Ve zkratce - dobrý film, ne tolik komedie, jak vypadá z traileru, přesto kvalitní příběh umocněný tím, že je podle skutečnosti. Miles Teller a Jonah Hill skvělí, i když se dalo víc vytěžit víc z negativní stránky osobnosti postavy Jonaha, zvlášť na konci filmu. Jeho smích je ale geniální. Obecně druhá půlka už nebyla až taková zábava a dějově to bylo trochu rozbředlejší, přesto se mi film líbil.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Uaaa to je nuda. Seriál bych předepsal jako anestetikum, protože během něj usnete tak tvrdě, že si ani nevšimnete, že vám někdo krade orgány.

Prokletý klub (2009)

Velice silný film, především pro mě jako fanouška fotbalu. Osobní drama zatvrzelého trenéra jdoucí za svou vizí a hlavou proti zdi, resp. hráčům, kterým se nelíbí jeho přístup k fotbalu, a odkazu jejich bývalého trenéra Revieho. Naprosto excelentní herecké výkony od Michaela Sheena a Timothyho Spalla.

Lost Highway (1997)

Asi nelze nějak hodnotit, protože si nikdy nemůžete být jisti, jestli jste ten film pochopili nebo ne. Každopádně třebas budování napětí proběhlo zdařile, film vyvrcholil, i když vlastně nevíte čím a proč. Každopádně my jsme na jedno vysvětlení děje přišli, ale proč bych vám kazil radost, že. // Po dalším zhlédnutí a diskuzích ve škole dávám 5*.

Quantico (2015) (seriál)

Myslím si, že většina z uživatelů, která to hodnotí negativně, tomu nedala pořádnou šanci, protože po finále musím smeknout klobouk. V seriálu najdete všechno, co od tohoto žánru očekáváte. - Hodnocena první série

Sousedi 2 (2016)

Překvapivě docela dobré, o parník lepší než jednička. Chloe je super, Efron tolik nevadil a Rogen nebyl přiliš trapnej. Ale tý Seleny tam mohlo bejt víc, ne že ne.

Flash - Proti Zoomovi (2016) (epizoda)

Člověk čeká nějakou bitku, nebo nějakou nervydrásající konfrontaci a on to je jen pokec starých známých...

Les sebevrahů (2016)

I přes negativní recenze tady jsem čekal něco o trochu lepšího. Na Natálku se sice dobře kouká, ale to je tak jediné, co se dá říci dobrého o tomto filmu. Chybí zde jakékoliv budování napětí, přemýšlení a chování postav je zkratkovité a nevěrohodné. Nevím, kdo zde měl na starosti dramaturgii, ale nakopal bych ho za takhle odvedenou práci do zadnice. Úvod filmu k uzoufání nudný, proložený lekačkama, které vás a) nevyděsí, b) nesouvisejí absolutně s příběhem a c) nedávají smysl a jsou tam jen proto, "aby se neřeklo". V zásadě se začne něco dít až v posledních cca dvaceti minutách, kdy se konečně příběh začne trochu posouvat a dokonce to získá i trochu atmosféru. Ovšem ten konec byl hodně laciný. Vůbec potenciál tohoto příběhu zůstal trestuhodně nevyužitý. Jedna hvězda za Natalii, která i přes naprosto děsnou režii a dramaturgii nehrála až tak špatně a druhá za 20 minut menšího napětí. P.S.: Kde je do pr*ele ta scéna ve sprše?!

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Kdyby toto byl publicistický pořad, případně sociální satira na téma, jak je náš národ plný kreténů, sviní a narcistických hajzlů, tak bych tomu vmžiku vyfláknul pět hvězdiček. Bohužel tomu tak není a je to jen a pouze na poblití.