Její případ (2005)

Dobře udělaný film o tom, že jsou zkrátka zaměstnání, do kterých ženy nepatří. Nicméně to nedává žádnému jedinci právo, chovat se jako bestie. Skvělé herecké výkony, silný příběh který mne ale nedokázal chytit za srdce. Nevím, zda to bylo námětem, dobou, či tím, že nemám podobnou negativní zkušenost, ale prostě to není můj álek kávy. Přesto všechno se mi film líbil. Za mne tři a půl hvězdy.

Máš ji! (2018)

Naprosto skvělá pecka, která mi jen potvrdila to, o už my ženy víme dávno. Chlapi zůstavají dětmi na doživotí. Jsou to pořád kluci, jen jejich hračky bývají s věkem dražší a mnohdy pitomější. Tihle pánové však povýšili svou hru na babu na umění. Celou dobu jsem byla napnutá, zda ho dostanou, či ne. Skvěle obsazená bláznivá a místy i akční komedie se opravdu vydařila a já musím přiznat, že už dlouho jsem nebyla z něčeho tak nadšená. Jeremy překvapil, byť toho moc nenamluvil, roli ve které já osobně bych si ho neuměla ani představit, obstál se ctí. Za mne plný počet. Viděno znova a musím říci, že je to asi jedna z nejlpších akčních komedií, co jsem kdy v životě viděla.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Rozjezd lepší jak u jedničky, dokonce i jakýs takýs děj, co by mohl teoreticky dávat smysl. Jistě herci sotva odhodili plýnky, hrát neumí, ale dalo se to přežít. horší než v jedničce byla hudba a jistá temnost, která zde naprosto chyběla. Jako celek za mne nastejno. 50% tak, tak.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Vizuálně úchvatná podívaná, jenž kromě skvělých digitálních efektů, perfektníě padnoucího hudebního doprovodu a opravdu megalomanské výpravy nenabízí vůbec nic. Scénář plochý jak hrudník 10leté školačky, dialogy zajímavé jak přednáška o logaritmech a akce značně přepálená. I tak snímek má co nabídnout na jedno podívání v životě. Škoda, že téma trochu nerozvedli a že postavy jsou tak děsně klišovité. Drsní hrdiové, střelení vědci atd. Za mne 55% hlavně za vizuál, jinak bych šla výrazně níže. Dvojky se spíše bojím, aby to nebylo ještě horší a blbější.

Mimic (1997)

Děsná blbina, zejména druhá polovina hodně hloupá. 40%.

Peggy Sue se vdává (1986)

Milý příběh, hezky udělaný. Jedna hvězda za mladičkého Jima Carreyho.

72 metrů (2004)

Ne příliš zajímavý snímek, který nicméně nabídnul zajímavé téma i závěr. Za mne 45%.

47 metrů (2017)

No nevím, opět jako téměř vždy ve mně převládl pocit, že nejlepší by bylo, kdyby ty dvě blbky sežral žralok a bylo to. Film nepostrádal napětí, nicméně jinak mu chybělo téměř vše. Jako velký klad ovšem hodnotím, že žraloci se chovali jako paryby a ne jako někdo , kdo má titul ing. ve žraní potápěčů. Jako jednohubka to ušlo. Nicméně Mělčiny se mi líbily více.

Ďáblíci (2003)

Vcelku hezká ukázka toho, že kvality vnitřní mohou alespoň občas zvítezit nad pěkným zevnějškem. za mne 55%.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

ze všech seriálů tohoto typu tan nejméně vydařený