Rychle a zběsile 5 (2011)

Obsadit Diesla byl dobrej tah,alespoň na čsfd se to hvězdičkami jen hemží,ale mě tento úlet vůbec nic neřekl.Na filmy tohoto typu se dívám jen když je opravdu zavřená hospoda,mám pokažený dvd,v tel nic není,manželku bolí hlava apod. a to musí být všechno dohromady a to se na štěstí zas tak často nestává. 45%

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Nejhorší je,že skoro všichni moji dobří známí mlely a mnozí melou stále hlášky s tohoto filmu.Některé tedy opravdu zlidověly.Nic méně prostoduchost,naprosto směšné výkony (podle mne tam nejlíp zahrál ten pštros...) totálně hloupej střih, a hlavně to co umí jen Chýlková, čili jakási prázdná nedotaženost scén z tohoto snímku dělá pro mne jednu z nejtrapnějších komedií.Jestli,že má tato komedie 80% ,tak fakt nevím.

Drž hubu! (2003)

Taková normální francouzská komedie,pravda je to lepší jak četníci atd...63%

Constantine (2005)

Naštěstí šel film trochu jinak,je odlehčenější,takže působí svěžím dojmem,ano i když se bavíme o pekle a pod.Mimochodem,peklo bylo skvěle uděláno a charismatický ďábel se mi asi líbil nejvíc.80%

Kill Bill (2003)

Z Killa jsem unešen.Naprosto dokonalé.Oba dva filmy do sebe geniálně zapadnou.Uma mě mile překvapila.Nemá to slabé místo.Ve filmu skvěle šlape muzika ,střih,prostě se mi to líbí.93%

Střihoruký Edward (1990)

Tak já vám nevím,je to na mne trochu sladký.Co se mi ale líbilo tak detaily ve filmu,zajímavé a dokonalé.65%

Samotáři (2000)

Film Samotáři je to lepší za poslední dobu.Podle mne chtěl oslovit mladší generaci,naštěstí to tak nakonec nevyzní.Když nad tím tak přemýšlím,tak mne to docela vtáhlo a hlavně jsem se nenudil.80%

Rocky (1976)

Doporučuji si přečíst to co napsal Gudaulin.Naprosto výstižné.( A já tímto děkuji) 50%

Predátor (1987)

Co je pro mne plus,tak že predátor byl jen jeden,že ho Švanzig nedobil jak psa,ale musel na to jinak a když připočtu nevyzpytatelnou džungli,tak mi to dává vcelku solidní podívanou.Film,který s odstupem času hodnotím spíše kladně.80%

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Řežba od začátku do konce.Válečné filmy můžu,ale tohle nemělo především co říct,Nebýt Zimmerovi hudby ,dal bych jen 2*.65%