Casanova (2005)

Milé, priemerné, sympatické, miestami slabučké. Ako oddychovka s fajn hercami ideálne.

Sauna (2008)

Absolútne som sa v tom stratil, ale bolo to skvelé. Záver ani pointu som nepochopil. Možno tam ani žiadna nebola. To čím je tento film výnimočný je prostredie, štýl a atmosféra. Krajina ako z videoklipu Kalmah - Seventh Swamphony http://www.youtube.com/watch?v=RcxlexAJycY

Liga mimořádných tanečníků: Tajemství Ra (2011) odpad!

Žasnem nad tým aké sprostosti dokážu tvorcov napadnúť. Ešte viac ale žasnem nad tým, že existujú indivíduá, ktoré niečo také zafinancujú. Tí už musia byť úplne padnutí na hlavu.

Submarino (2010)

Prvá časť o staršom bratovi ma bavila oveľa viac. Na základe hodnotení som čakal niečo lepšie. Nejak ma to nechytilo, takmer som sa dostal do "tak im treba" nálady. Takmer.

V hodině rysa (2013)

Nezáživné.Záverečná štvrtina bola konečne zaujímavá, ale tá záhada o ktorej film bol prišla asi tvorcom atraktívnejšia ako mne. Viac ma bavili pekné zábery prostredia ako samotné rozuzlenie deja.

Ledová smrt III (2010)

Kým jednotka mala svoj zmysel predstavením nového trafeného antihrdinu, dvojka bola na prekvapenie celkom dobrý film, toto je úplne zbytočný prívesok. Začiatok je fajn, zapadá k žánru, jazero je nádherné. Ale potom je to už naozaj odpad. Kopa silenej debility, nulové napätie a scény ako z učebnice. To neznamená tak dokonalé, ale tak lacno predvídateľné, že sme sa pri pozeraní až smiali. Dej, odkedy parťáci zaspali po koniec filmu, asi zbúchal niekto na záchode za 10 minút. Mohol namiesto toho radšej hrať sudoku na mobile. Aspoň by si precvičil logické myslenie.

Na život a na smrt (2013)

Keby som mal vybrať jednu vec, ktorú si z filmu zapamätám, tak to bude tá pekná príroda. Pripomenul som si hranie Medal of Honor 2010. Všetko ostatné som už niekde videl. Či už v Tears of the Sun, 9.Rota, Black hawk down alebo seriál Generation Kill. Ak chceli vzdať poctu zúčastneným vojakom, nemuseli kvoli tomu robiť film. Na druhú stranu ak amíci budú pokračovať zfilmovaním každého jedného prúseru v ich vojenských dobrodružstvách, máme sa na čo tešiť. Raz natočia film aj o tom ako im v aute cestou do Kábulu došiel benzín. Ešte naše pravnúčatá budú mať čo pozerať.

Don Jon (2013)

Výborné. Až sa sa divím tomu score na csfd. Ale ak si predstavím že by som v živote nevidel porno, nemal nikdy sex, ani to tretie pri čom ho prichytila, asi by som tomu dal menej.