Aréna (2011)

Tento film má jednu zásadnú chybu. Ako arénovka ktorej sa odpúšťa úroveň a absencia vyššieho umenia, lebo je to o márovačke hlavný hrdina vs. záporák level XY a tak dokola až po hlavného arcilotra, redukuje to hlavné na minumum. Boje tvoria nejaké nevyhnutné minimum a to všetko okolo sa snaží pôsobiť serióznym dojmom že to má príbeh. Úplne zbytočne. Keď už, tak Americký Samuraj.

Cesta (2014)

Nebudem sa tváriť že na kompe akurát nemám nainštalovaný Wasteland 2. No nie je post-apo ako post-apo. Kým v tom prvom je jasné čo sa stalo, ide o zbrane, radiáciu, nejaké vyššie poslanie ktoré som zatiaľ neodhalil a tristorôznych foriem banditov a zmutovanej zveri, to druhé - tento film - je úplne iné. Je šumafuk čo sa stalo, je to o bežných potrebách, ľudskej skazenosti a vyššie ciele má každý u prdele. A napriek tomu človek rozmýšľa celý film, že o čo mu sakra ide? Inak Pattinson bol ako cvok super.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Pohodička. Keď nemáte chuť zatajovať dych pri tom ako Tom Cruise visí na lane, guľky lietajú okolo Nea v Matrixe či rátať koľkáty zásobník mení Bruce Willis, obujte si teplé papuče, vykoťte sa do kresla a zapnite tento film. Je to čistý oddych. Odporúčam ešte pohár červeného pre väčší luxus a pripravte si aj niečo na chrúmanie po ruke, lebo nezvládnete tú porciu Food Pornu.

22 Jump Street (2014)

Chabý pokus o vtipný film. Naozaj pochybujem že hodnotím to isté ako svet okolo mňa. Pozrieť sa to síce dalo v pohode, ale všetko bolo také nejaké okukané, 100x videné, trápne. A to mám braky tohto typu naozaj rád.

Another Gay Movie (2006)

Teplá paródia na American Pie - vyzeralo to že nie je čo pokaziť. Takú katastrofu som ale nečakal. Zlé.

Na hraně zítřka (2014)

Veľmi tomu pomohlo že ten tuctový koniec filmu mal len toľko priestoru koľko bolo nevyhnutné. Bez toho by sa však film ani nedal spraviť, takže bez chyby.

Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Kto chce vidieť pekné baby, nech sa prejde po nejakom slovenskom meste. Netreba kvôli tomu pozerať túto p.....nu. Áno. Musel som použiť taký výraz, lebo film ma vytáča hneď 2x. Po prvé tým aká je to stupidita a po druhé tým že nechápem ako môže dostať toľko vysokých hodnotení. Asi som niečo prehliadol. Ale znova to pozerať nebudem, lebo ešte raz uvidím svetielkujúce šutre a zbláznim sa z toho. Dosť.

Need for Speed (2014)

Je to presne ako čakáte a keď už sa zdá že to predčí očakávania, film vás uzemní klasickými volovinami takýchto počinov. Načo provokovať policajtov, to som doteraz nepochopil. Jedine že by nedošli na originálnejší spôsob ako ich dostať do záverečných pretekov. A tam musia byť, však? Lebo hra by to neprežila!

Zátah 2 (2014)

Keby niekto využil formulku "vyťahuje nožík tam kde sa bude strieľať" . asi by to bolo oveľa kratšie, ale takto sme si užili viac srandy.

Noe (2014)

Tak ako mi Noe liezol na nervy, tak bol celý film geniálny. Úplne perfektné rozprávanie, hudobný doprovod a doplnenie príbehu o potope ďalšími vymyslenými časťami. Ešte aj podať úplne nudný príbeh typu "bude pršať, postav loď" takým spôsobom že je to moderný fantastický film so všetkým čo k tomu patrí... proste pre mňa asi prekvapenie roka.