Komici (2009)

Celé to na mě působilo jako takový dokument o někom kdo je úspěšný a moc si toho necení. Nevím co dál k tomu říct. Lepší 3*.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Start nového roku a Česko nasazuje laťku extra vysoko. Po 9 díle na sto procent házím tomuto seriálu 5 hvězd. Herecké výkony nejsou na 10/10 ale za Františka to je určitě 10/10 (Trojan), neskutečně dobře zahrál a zahraje! Klobouk dolů a netěším se na jednu věc, až tenhle seriál skončí :-(. Vole z toho bude rito jako KRÁVA!

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Originalita nadevše.

Jsem číslo čtyři (2011)

Od tohoto filmu nemůžete čekat něco extra, kniha je sama o sobě dosti slabá. A film? Prostě pohodička a relax.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Pro mě je to zklamání, jelikož od 1 a od 2 jsem bohužel čekal víc, tak jsem si řekl, že to vše nechá Jackson na poslední díl, a bohužel! Asi jsem od toho čekal až moc :(. Ale stále tomu ty 4 hvězdy dám, jelikož je to prostě srdcovka. Všichni si přiznejme, kdyby jsme to hodnotili přesně tak jak by se mělo tak se to blíží až na to horší hodnocení.

Duchové Marsu (2001)

Horší jak béčko, jedna hvězda za Iceho a Jasona. Jinak pardon, ale tohle je omyl.

Kruh 2 (2005)

Věděl jsem, že to nebude jako 1, ale až takhle špatné jsem to tedy nečekal. !!!! :/

Disaster Movie (2008) odpad!

Mým největším úspěchem bylo asi to, že jsem viděl prvních 12 minut, potom mi vypadli oči a uši a dál jsem nevěděl.