Kdybys jen tušil (2020)

Me to moc nebavilo. Dokoukala jsem to proto, ze uz jsem byla v pulce a porad cekala, co bude. Herecke obsazeni dobre. Napad podprumerny.

Away (2020) (seriál)

Zajimavej serial. Tesim se na dalsi serii. Nektera mista jsou zbytecne zdlouhava.

Láska se zárukou (2020)

Misty je to sranda. Ale obcas zase dost nuda. :-D Znovu bych to videt nepotrebovala. Za tu srandu 3*.

After: Přiznání (2020)

Ach, ach. :) Kde zacit. Libil se mi vic nez jednicka. Mam chut si precist vsechny knizky. Bylo to napinave, misty dost pubertacke. Konec prekvapivy a sakra proc uz neni natocena trojka? :-D Sceny pikanti. Prirovnala bych k 50 odstinum. Tesim se, az uvidim znovu.

Pohromadě (2020)

Zajimavy napad, ale tak nejak nedotazeny. Hlavni hrdinka se mi moc libila, hrdina tolik ne. Hezka muzika.

Nesmrtelný (2015)

Film mel zajimavy pribeh. Celkove byl pro me napinavy. Herecke obsazeni super. Konec prekvapivy.

Stánek s polibky 2 (2020)

Ok tak tady jde o vetsi klise. Ale i presto se mi moc libil. I kdyz jsem nemela tu potrebu pustit si ho hned 2x jako jednicku. :-D Kazdopadne opet uzasne sceny. Na prvni pohled promyslene.

Stánek s polibky (2018)

Miluju romanticka klise, i kdyz si myslim, ze tento film mezi ne uplne nepatri. Velmi zajimavy napad. Herecke obsazeni promyslene. Hlavni dvojice si sedla. Tesim se na druhy dil. :)

Mákni! (2020)

Zajimavy napad. :) Mne se to moc libilo. Herecke obsazeni bozi, muzika hezka, tanec asi jako u vsech tanecnich filmu inspirativni. :)

Psí poslání 2 (2019)

Dokonalej film. Plny emoci. Krasny pribeh. Pobrecela jsem si jeste vic nez u jednicky. Konec nejlepsi z nejlepsich. Urcite nezustane u jednoho shlednuti.