Inga Lindström - Koně z Katarinabergu (2007) (epizoda)

Moja prvá Inga, nič moc, dej osadený do švédskeho prostredia, na rozdiel od Pilcherovej cornwallu, na ktoré sa da rýchlejšie zvyknúť. Dej filmu nič moc, točí sa okolo mlčanlivej Aniky doktora Petra a jeho otca kasínového notorického gamblera. Všetko sa vyrieši pokusom o samovraždu starého gamblera.

Rosamunde Pilcher - Síla lásky (2015) (epizoda)

taká lepšia Pilčerka, jemne okorenená sem tam humorom. Akurát ten záver bol straaašne krátky. Ja viem tvorcovia filmu sú asi obmedzovaní  časovým limitom (nič netrvá dlhšie ako 90 minút) a tak sa výsledok aj keď vieme ako to všetko dopadne dozvieme za púhe dve - tri minúty. Alebo žeby práve preto ? hmmm.

Úkryt v zoo (2017)

Bruhl tam zahrala takú negatívnu postavu, že  mi to pokazilo celkovy dojem z filmu. Rozhodne som čakal od filmu trochu viacej

Nevyřízené účty (2007)

klasický námet o dobrých policajtoch a o lumpoch, dokonca je v tom aj "náprava" a odpustenie ale hlavne kopec strilačiek a akčných scén. Ten film nie je taky zlý, ako je hodnotený.

Colombiana (2011)

Film o udatnej Katakeyi, ktorá v snahe pomstiť svojich najbližších sa veru s nikým sesr ... párala. Aý to na konci filmu celé uzavrel  Johny Cah,  keďže na konci naozaj odišli všetci, ktorých sme poznali (Everyone I know goes in the end)

V pasti (2016)

americka úbohosť, kde tisíc doktorov na cele so psychiatričkou nevedia, že chromy neni chromy, scenarť nedôsledny kladie dôraz na vyplašene dychčanie a nie racionalitu pche !!!!

Nezahrávej si s ohněm (2012)

k filmu ma prilákal Bruce, ktorý však nebol ten hlavny, inak príbeh slabunky, s neznamymi hercami, až tak veľmi neoslovil :(

Princezna zakletá v čase (2020)

Som rád , že v Čecha dbajú na tradíciu tvorby nádherných rozprávok. Nová generácia  mladých tvorcov je toho dôkazom. Len tak ďalej páni. Držím palce.

Rudý přízrak (2020)

v lhbokom tyle a počas tuhej ruskej zimy jednoky chlapík likviduje nemcov, ba pridala sa mu aj skupinka rusov vvidiečanov a nejaky ten vojak zbludilec a celkom sa im darilo