• Krátkometrážní

No nežer to! (2014) (studentský film)

Dva kluci, co dělaj, že jsou buci, vařej párky. Podobnou zábavu, jsme měli když nám bylo deset akorát jsme to netočili.

Zlo (2012)

Jedna noc, dva FF horory. Japonsko vs Slovensko...kdopak asi tak může vyhrát??? SLOVÁCI !!! U všech svatejch fakt SLOVÁCI !!! Noroi se mi silně líbil a díky dobré náladě, jsem byl připraven Slovákům kdyžtak k hodnocení i jednu hvězdu přihodit za snahu ,kdyby to alespoň celkem ušlo, aby dopadli lépe než ,pro mě otřesné, Paranormal Activity 3 ze začátku hororového maratonu. Jenže Slováci mi během filmu dali jasně najevo, ať si nějakou shovívavou hvězdu navíc strčím rovnou do řiti a k mému absolutnímu šoku, mi ukázali, že jestli se chci bát a toužím po mrazení zad, tak mám držet hubu a koukat na jejich FF horor ZLO. No tak držím hubu, tleskám a píšu si červený písmem do deníčku, že naši bratia skvělej horor natočit umí !!!

Noroi (2005)

Japka jen tak nezklamou a opět ukázali, že horory prostě a jednoduše umí. Já se bavil, místy to fakt hltal a ten dacan s alobalovou helmou byl TOP :-D jinak velmi znepokojující film s velmi dobrou atmoférou, kterej od plné palby dělí pár scén, které vypadaly, jako by je točil někdo jinej. Přesto spokojenost a hlavně "nenávistná matka" na mě působila hodně děsivě.

Noc oživlých protinožců (2014)

No tak se to povedlo a spolu s Asia_Power jsme si film užili a já osobně ještě o hvězdu více. Hned od začátku mě to chytlo a osobně přistihnout zombíka, co se mi vloupá do baráku a beze studu mi vyžírá ledničku....no byl by tuhej do vteřiny páč na své kuře s rýží si šahat nenechám !! Hned jsem tedy měl důvod fandit Barrymu a po scéně, kdy musí sejmout svou ženu a dceru (to není spoiler dozvíte se to během cca první minuty filmu) jsem mu přál jen to nejlepší. Škoda, že jeho parťák mi lezl celej film na nervy. Ne kvůli vzhledu, každej nemůže být fešák, ale byl fakt strašně trapnej. Zbytek postav je ale v cajku (šílenej doktor neměl chybu) a Barryho ségra patří do kategorie žen, které rozhodně není dobré naštvat. Doporučují čtyři zombíci z pěti.

Lidská stonožka 2 (2011)

Myslím, že podobně jako třeba Srbski film (bo jak se to jmenovalo) se i tento snímek dočká jakéhokoli hodnocení od odpadu po plnou palbu a jedni ho budou milovat, druzí nenávidět. Já osobně jsem právě zjistil, že filmy, které se snaží za každou cenu šokovat a být jen a pouze zvrácené a nechutné, mě neděsí, neznechucují a ani nešokují...pouze neskonale nudí a totálně otravujou...

Dobrou, mámo (2014)

Kdyby se to netáhlo jako šnečí závody na sto metrů, nevykrádalo to dějově mnohem lepší horor (kdo viděl, jasně ví, kterej myslím) a celkově se to vzalo za úplně jinej konec, tak to nemuselo být zlé. Takhle si dovoluji podotknout, že film by se měl přejmenovat na ,,DOBROU, KÁMO" protože neusnout u toho je nadlidský úkol a kdybych si u filmu 5x neopláchl studenou vodou obličej a 3x se neprošel po pokoji , tak bych to nedokázal. Každopádně dvě hvězdy za úplně novej druh léku na nespavost.

Paranormal Activity 3 (2011)

Už první díl mě nebavil ani trochu a k té jedné hvězdě mě donutil jen obdiv ke tvůrcům, že na tom tak vydělali. Tento film je lepší - neusnul jsem u něj. Ale na dvě hvězdy nemá ani omylem. První hodinu se neděje skoro nic, pak se děje něco hodně málo a pak je konec. Postavy jsou veskrz lehce postižené (chlap co ví, že mu straší v baráku a nikomu z rodiny to nechce říct u mě osobně vede, ale jeho manželka nebyla o moc lepší) . Veškeré lekačky určitě byly tak děsivé, že se tvůrci rozhodli je z filmu asi vystříhat, protože jinak si nedovedu vysvětlit proč jsem se nelekl ani jednou a atmosféra ta ukázala, že má charakter a dala svou nepřítomností jasně najevo, že s touhle "hororovou" sérií nechce mít nic společnýho.

Kvílení vlkodlaků II (1985)

Pojďte kvílet u pokračování filmu který, pro své vlastní blaho, pokračování nikdy mít neměl. Tvůrci filmu vám představí vlkodlaky tak, jak jste je ještě nikdy nepoznali. V lidské podobě štěkají a dělají he-já-he-já-he-já-há-há přesně jako indiáni a ve vlkodlačí podobě chrochtají, aby dali jasně najevo jaká jsou to vlastně prasata. A to oni jsou, jelikož vlkodlaci v tomto filmu 90% času souloží a 10% času dostávají na budku od úplně každého, kdo si na ně troufne, protože neumí vůbec nic. Poznejte vlkodlačí vládkyni v kostýmu jako popová hvězda sedmdesátých let, která má tak úžasné čtyřky, že vám je režisér ve stejném záběru ukáže asi 24x, až budete mít pocit, že se vám sekl film. Zjistěte, že má lepší prsa, než její milenka černoška a i než ostatní vlkodlačice, jelikož dudy tam ukáží všechny. Poznejte přeměnu tak dokonalou, že se ve filmu bude její záběr opakovat vždy, když se někdo přemění a opět se budete bát, že se sekl film a Vám vystřelí oči z důlků jako Krytinářovi, který tak dopadne, jelikož ztratí špunty do uší. Kochejte se pohledy na cca 100 vlkodlaků, kteří vypadají všichni úplně stejně a v záběru jsou vidět max dva, protože více kostýmů filmaři neměli. Poznejte muže, který nosí celej film jedno oblečení, i když ve filmu uběhne pár měsíců. A nakonec si položte otázku - Proč herec jako Christopher Lee hraje v takovém skvostu? Asi ho ohrožovali pistolí nebo na něj vyhrabali nějaké strašlivé tajemství.

Kvílení vlkodlaků (1981)

Cca ve 12ti letech jsem na original VHS u našich v obýváku našel film Kvílení vlkodlaků V. A nelíbilo se mi to tak silně, že jsem se zařekl, že další díly této série zkouknu leda když mi budou filmy s vlkodlakama docházet. No a po 18ti letech se tak i stalo a já si s trpkostí stáhl první díl série Kvíleni vlkodlaků. A po zhlédnutí jsem zůstal chvilku jako opařenej a marně dumal jak je možné že Kvílení 1 a 5 jsou filmy ze stejné série. Dostal jsem totiž bezvadnou chlupárnu, která mě bavila (hlavně od příjezdu do kolonie se film rozjíždí na bomby) , bezva prostředí, vlkodlaci vypadali 100x lépe než ta plyšová krysa v pátém dílu a mělo to i hutnou atmosféru. Jsem zvědav u kterého dílu se to zvrhne, ale každopádně už se s chutí dnešní večer chystám na dvojku a budu doufat, že pětka byla prostě jen omyl (něco jako "Halloween 3" ). Doporučuje devět vlkoušů z deseti.

V dosahu bestie (1982)

Tak jsem si naivně myslel, že jde o horor s vlkodlakem a ona tam vraždí přerostlá cikáda na steroidech :-D ale ne, nebudu zlej a uznám, že monstrum na svou dobu vypadalo dobře a i snímek sám o sobě není vůbec špatný. Je to deprimující, temné a hodně syrové. Jeden týpek tam ztratí hlavu (doslova) , monstrum si dokonce i vrzne a většina obětí, jsou pěkný šmejdi, takže Vám jejich smrt zrovna smutek nezpůsobí. Herci jsou dobří (hlavně doktor a šerif) a hudební doprovod se taky vyvedl .Jen jsem nepochopil, proč se to 90% času tváří jako horor o vlkodlaku, když tam o žádného vlkodlaka nejde a nemůžu se díky tomu (jako nadšený fanda chlupáčů) zbavit lehce trpkého pocitu zklamání...