Poslední bitva Vikingů (2012) (TV film)

Tohle je dost nudnej dokument, kde se dozvíte, že drakary byly vlastně něco jako dnešní stealth bombery.. lol

Death Race 2000 (1975)

Už dlouho jsem se takhle nepobavil jako u týhle naprosto absurdní a odvázaný jízdy. Perfektní hlášky se tam střídají s porušováním těch největších kulturních tabu a ty fatality to celý jenom krásně podtrhujou. Mojí favoritkou byla samozřejmě Matilda Hunská se svastikou na helmě, kterou hned v úvodu vítali fanoušci horečným hajlováním, ale parodie toho gangstera v podání mladýho Stalloneho byla taky výtečná. Koneckonců tahle postava byla nahláškovaná asi nejvíc a jako největší villain filmu mě Sly prostě bavil - střílení starým thompsonem po fanoušcích Frankensteina nebo dělovka do ksichtu tý jeho přitroublý navigátorky byli jen dvě špičky velkýho ledovce surovýho humoru. Paradoxně nejslabší postavou byl ten Frankenstein v podání Carradina, kterej mě vůbec nebavil, ale za to můžou Francouzi...

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Zrovna tu dělám něco na počítači a mám puštěnou televizi na pozadí a to se nedá.. bulvární sračky.

Showtime (2002)

Tradičně mírně podprůměrná komedie se suchým De Nirem a užvaněným Murphym. Pobavila mě scéna s "výslechem" ve vězení, ale jinak to bylo spíš opravdu suchý a především ty humory v tý budce s nezaujatým De Nirem byly opravdu strašný. Jo a pes Prášek byl dobrej, ale já mám zvířata (kromě opic) dycky rád.

Chladnokrevný Stone (2005) (TV film)

Tom Selleck už nějak na všechno rezignoval a jako důchodce udělal devět filmů podle detektivních románů o Jesse Stone (nechce se mi to skloňovat, je to dost krkolomný). Nenechte se však odradit jeho důchodovým věkem, ve filmu je to stále hřebec, kterýho uhání téměř každá ženská postava filmu. Je to starej mazák, takže moc nemluví, což je v jinak zcela debilních dialozích výhodou. V půlce filmu už zkušeným okem dobrýho policisty identifikoval pachatele a zbývalo jen je usvědčit. Nutno říct, že to byli oba dva debilové (hlavně ten trapnej kameraman) a ten jejich prvotní rozhovor se Stonem byl na Zlatou malinu. Pokud by se za to taková cena dávala, asi by ta scéna prohrála s další scénou z filmu - návštěvou advokátky, co si poručí chlast, sedne si mu na klín, řekne mu aby jí podrbal kundu a pak zase odejde. Každopádně se to nějak vyřeší a víc asi není co dodat.

Billy Madison (1995)

Bridgette Wilson a Buscemiho cameo potěší a celkově zahřeje jinak velmi vlažnou komedii ze začátků Adama Sandlera - 40%

Tajemství 2. světové války (1998) (seriál)

Zastarale působící, ale obsahově stále platný a zajímavý dokumentární seriál s velkým počtem dobových záběrů. Čas od času si to z nudy pustím v televizi a šup - je po nudě :)

Lovcova noc (1955)

Film, který ovlivnil tvorbu řady významných osobností moderní filmografie (např. Lynch, Scorsese, Jarmusch, Spike Lee, bratři Coenové aj.). Film, který byl v 50. letech kritikou smeten ze stolu a až dekády poté je označován za jeden z nejlepších filmů všech dob. Film, který má za hlavní představitele dvě děti, které byly sympatické (a to říkám jako člověk, kterýho děti ve filmech serou). Mitchum podal úctyhodný výkon a některé scény skutečně budily respekt (zfanatizování Willy, útěk z domu), dále stojí za zmínku výborná práce se stíny. Je celkem škoda, že děcka nehrála dál, protože byla obě dvě fakt dobrý.

Ocelová pěst (2011)

Čas od času si říkám, že už sem starej, a tohle je přesně ten důvod... Rodeo s robotem, box robotů a sentimentální mrdky. Ne, rádobysentimentální mrdky. Hugh Jackman je loser a má kluka, kterej hned od začátku ukazuje všem koule tím, že chce od něj 25 talířů, předpovídá průběh boje, vyhrabe zlatýho robota atd... prostě sračka. A hraje tam Kevin Durand s Olgou Fondou, což je taky shit. Tak hvězdičku dám třeba za to, že to stálo takový prachy, i když mě osobně na tom moc nesejde...

Tisíc slov (2012)

A do třetice film s Kerry Washington - akorát tady hraje jen vedlejší housle.. Eddie Murphy byl skvělý herec, bohužel se z něj stala ústřední postava rodinných dojemných sračkofilmů a Tisíc slov není výjimkou. Mizerná zápletka a nezajímavý vedlejší postavy filmu bohužel moc nepřidají, takže přivřu všechny oči co mám a dám tomu 2 hvězdičky asi jenom proto, že Imagine That bylo ještě o level horší.