• Thriller

Kursk (2018)

V Rusku je to známá věc ,lidský život nemá pro stát velkou hodnotu.Táhne se to už dob Stalina,který jim to vtloukal za pomocí donucovacích prostředků do hlavy.A přesto,že se zdá ,že už uplynulo hodně času tak neuplynulo dost na to,aby zcela změnilo myšlení lidí.Ale konec konců nebudeme chodit daleko.U nás se myšlení taky mění pomalu a některé zvyky nám proto nezmizely.

Irčan (2019)

Udržet pozornost diváka potažmo moji 209 minut a to ještě po pracovním dni tak to je možné jen u mistra režie. Hrát staré když jsem mladý je umění,ale hrát mladé když je mi skoro osumdesát (někteří už měli 80) tak to je majstr štyk.

Parazit (2019)

Vůbec jsem netušila co Jižní Korea umí! Už jsem se dlouho tak dobře nebavila.Mistrovská režie,skvělé herecké výkony a nepředvídatelný děj což já miluju.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Pohádka,která asi nebo zcela určitě moc pohádkovou není.Lépe řečeno nepodobá se klasické pohádkové formě na kterou jsme zvyklí! Ale mě to pobavilo a na děti jsem vůbec nemyslela.

Dumbo (2019)

Trochu více pohádkové a málo tíživé než bývají Burtonovy filmy,ale ten večer mi to prostě sedlo.

Svět podle Prota (2001)

Krásné sci-fi ! A to myslím doslova.Byla bych ráda,kdyby se i v našich psychiatrických léčebnách či jak je dnes přejmenovali nemocnicích objevovali lékaři s takovým smyslem pro lidské a zdravě nadšené chování k pacientům! A to je zase naše sci-fi.

Řbitov zviřátek (2019)

Předlohu neznám a film mě příjemně překvapil.Lekačky tak akorát a atmosféra nepřehnaně tajemná.No a závěr jedna lahůdka asi proto,že dobré konce mají být jen v pohádkách.

Sestra (2018)

Trochu moc tmy .Vím,že to k atmosféře starého kláštera asi patří,ale když pak není nic vidět tak je to nuda.

Princip slasti (2019) (seriál)

Dlouho divák nic neví a věci nedávají smysl.Možná záměr, abychom viděli jak složitá je policejní práce a policajti jsou taky jenom lidé se svými starostmi.Ale pro mě je to zbytečně natažené a složité.

Lovec (2018) (seriál)

Itálie je svou mafií známá a nejsem si jistá,že ji lze zlikvidovat.Ale je to úspěch ,že se najdou lidé,kteří mají opravdovou kuráž a zájem ji alespoň trochu oslabit.U nás se všichni tváří,že to slovo patří jen k Itálii a tak naše mafie má klid.

Časové pásmo bylo změněno