Expresní zásilka (2012)

Svižně natočená jednoduchá a bezvýznamná jednohubka, která baví kaskadérskými kousky na kole, baví hereckým obsazením, ale dopadá tvrdě na dlažbu s příšernou zápletkou, která je kýčovitá a strašně, ale strašně naivní. Pohodová blbina na jeden večer, která u nás pochopitelně nešla do kin a podle mě to je po Temném Rytíři pro Levitta zbytečný risk a krok zpátky.Film přesně zaměřený na určitou skupinu lidí ( messengery, cyklo maniaky a bikery všeob. ) na ostatních divácích už záleží podle toho, jestli chcete vypnout u bezvýznamné koniny, nebo hledat v té provařené scénáristiké břečičce mouchy, sem tak na půl, 60%.

Filmové novinky (2012) (pořad) odpad!

Tak sem se hned v jednom díle dozvěděl, že policista John Mclýn ( asi rybář bo co ) vtrhne na vodní hladinu rybníků už po páté, na začátku jsem se taky dozvěděl, že Looper je průměrné sci-fi, které je místy naivní, ale na konci jsem se dozvěděl, že Bruce Willis válcuje kina v novém a nabitém akčním sci-fi trháku Looper...... a jako třešničku na dortu jsem zjistil, že Tomáš Vorel natočil Cestu do Lesa....pokračování filmu Cesty z Lesa....... a když jsem se tohle všechno v jednom díle dozvěděl tak jsem zjistil, že úplný kreténi který nemaj absolutně žádné filmové znalosti makají v našem zpravodajském filmovém průmyslu, to si pak totiž na Postradatelných 2 v kině přečtete, že Barneyho tým vystřílel Vídeň...... ( island Vilena ) Jesus Mother Fucking Christ!!!!

Norman a duchové (2012)

Co na tom, že to odkazuje na spoustu hororů, co na tom, že animace je zajímavá ( ale nemám jí rád ) , co na tom, že místy to má na animák husto přísnou atmosféru, ze který bych se jako dítě nejspíš posral a schovával se za maminčin rukáv a držel hrdinům palečky....když je scénář jen kýbl sraček.Asi si scénárista myslí, že dnešní děti jsou úplně vylízané ( dobře, v tom bych mu zase nekřivdil ) ale je opravdu nutné nechat pobíhat partičku příšerně nezajímavých postaviček po place a nechat ty průměrné herce aby jim do úst vkládali neskutečně duchaprázdný hovna?To je ten kámen úrazu, až asi na 5 opravdu povedených scének a pár odkazů je film neuvěřitelně prázdný a tupý, není napínavý, není dobrodružný, není absolutně výpravný..... dost velká mizérie a jak už jsem se zmiňoval, americký animovaný film jde pořád dolů :/ 40%.

Bourneův odkaz (2012)

Zbytečná, nudná, primitivní rutinna, která parazituje na i tak ubohých a nepochopitelně přehodnocených žvástech o Jasonu Bourneovi.Ultimátum je nabubřelý žvást, plný odporných chyb, ale celý svět se z toho Dejmiho málem posral.Aaron Cross není tak otravný, ale ze začátku to vypadá jak mix Hanničky a epizodního dílu Myšlenek Zločince, 3x jsem u toho usnul než se mi konečně podařilo dohrabat se k 52 minutě kdy se chvilenku něco děje a je to zajímavé, jinak se pak další hodinu děje roztahaný hovno a na konci se 5 minut jezdí na motorkách.Ubohý plivanec do xichtu každého inteligentnějšího a náročnějšího diváka.Není to tak tupé a směšné jako Ultimátum, ale je to úplně zbytečné a trapné.I tomu Mobymu bylo na konci nějak zle..... Jediný opravdový Bourne je s Richardem Chamberlinem a kdo to nechápe, toho upřímně lituji.Není mi 15 a tyhle rutinní thrillery rovnou vysírám a nemusim je ani jíst. 25%.

Holy Motors (2012) odpad!

Bravo, Leos Carax vystřídal Imbecila Triera, idiota Lynche a nudaře Cronenberga na mém pomyslném žebříčku nejzbytečnějšího režiséra všech dob. Holy Shit! 0%

Transformers (2007)

Michael Bay to dokázal.Nejlepší popcornová show všech dob, vizuální orgie, nabušené hlášky, drsní vojáci, nablblej Turturro, neskutečně sexy Megan Fox, podmanivá hudba.Dokonalé 100% dílo které má prostě diváka bavit a baví.Pseudointelektuálové táhněte do prdele, pusťe si něco vod Triera nebo čuráka Lynche a nechte nejlepšího režiséra všech dob dělat to, co režisér dělat má a to překonávat hranice, diváka bavit a přitom zůstat umělcem, to je Michael Bay a tohle je jeho nesmrtelné dítko.

Atlas mraků (2012)

Žádný zázrak se nekoná, neotřelé pojetí a brutálně složitý styl vyprávění vzbudili o film velký zájem, ale jak je Atlas Mraků velkolepý, složitý a hlubokomyslný, tak je kýčovitý, jednoduchý a naivní.Podle recenzí jsem čekal něco velkolepého a celý film jsem si řikal, že to celé musí vyvrcholit v nějaké epické finále, on každý příběh nakonec dává smysl, ale hlubší myšlenku sem v tom nenašel, to pojítko co mělo dát všechno dohromady a měl přijít onen wow moment nepříšel a pokud tam někde je, jsem tupý a nepochopil jsem celkový koncept, což je určitě možné.Ono to svým způsobem úžasné je, herecky to nemá absolutně chybu, až na iritujícího asijského Nea, efekty normální, v dnešní době nečekáte zázraky, kdo viděl Avengers a Transformers 3 si občas vyhodil ironický úšklebek.Dokonalé masky a určitá smysluplnost tam je, ale nemá to žádné vyvrcholení, na konci mi v hlavě zůstal jen epický bordel a mega guláš, který dává smysl, ale nemá hlubší myšlenku a nechal mě tak trošku prázdným a to mě sere.Tom Hanks byl úžasný a oscary za masky a pro Hankse sou jasné, určitě to bude chtít víc projekcí, nic podobného určitě neexistuje a je to svým způsobem dokonalé, ale je to studené, není to strhující a Herma Wačowski, Womastek Wačovski už nikdy epickou stránku MAtrixu nepřekonají a jen díky Tykwerovi to má trochu hlubší emoce. 70%.

Mrkev a mlíko (2009) (amatérský film)

Co na tom, že příběhem je to tupé a předvídatelné a krásně si to půjčuje od Big Lebowského a Nabít a Zabít, když je to prostě neskutečná prdel.Ta hudbička, herecké výkony perfektní, tomuhle já řikám amatérský film který dělali lidé, co o filmu opravdu něco vědí, Steve, Steve, Steve :D 80%.

Lov na Gluma (2009)

Není to žádný zázrak, ale pokud se na to člověk dívá objektivně je to přesně takové, jaké napsal Cervenak...prostě obdivuhodné.Pána Prstenů nemám vůbec v lásce a toho blba Jacksona už vůbec né a možná i díky tomu, že poslední dobou pařim Skyrim mě tohle docela sedlo a je roztomilej paradox, že když Tolkiena nefilmuje nabubřelý debil, nejsou v tom nabubřelé a prázdné fráze, nedějí se kolem toho hysterické a fanatické řečičky tupých diváků jako u Twajlajtu a nehází se těm digitalním sračkám jedna soška za druhou...dá se na to koukat s čistou vzpomínkou na dětskou fantazii....hele ty obtloustlej záprdku zapamatuj si jméno Chris Bouchard, protože mu stačilo pár dobrovolníku a 3 tisíce eur, aby poslal tu tvoji trilogii do prdele. 80%.

Cena života (2012) (amatérský film) odpad!

Laciná kamera, kterou nezachrání ani dobrej střih.Primitivní snaha udělat něco "artového", přitom je to nechtěná parodie, sebevražda je hřích a dřív než by ten týpek objímal tu holčinu v bílém tričku z výprodeje v nebi tak by leda kouřil čuráky v pekle, sorry hrozně mě to rozesmálo.Ukázkový případ sebestředné nabubřelosti a nulového talentu, či snad znalostí o filmu, nebo znalostí všeobecně, nebo mozku.