Noční hlídka (2004)

nevim co k tomuhle filmu říct,snad jen kurva cože?nevim prostě se mě to nelíbilo.je to divně natočený a ty ruský herci stojej doslova za hovno.

Okrsek 13 (2004)

Jeden z nejnámrdovějších akčňáků všech dob!Dokonalý akční scény, skvělý obsazení, hustá hudba, výborně udělaná blízká budoucnost shilé Paříže ...jeden z mých nejoblíbenějších filmů a určitě nejlepší francouzký film za posledních 15 let.100%.

Okrsek 49 (2004)

další z řady průměrných amerických dramat,dojíždějcí na vyhaslé herce a nudné téma,dámy a pánové na hasiče ve filmu bohužel sere pes.

Perfektní skóre (2004)

Zapomenutá puberťácká komedie která má co nabídnout a je opravdu vtipná, což je v dnešních amerických komedií o mládeži pro mládež jev zcela nevídaný.Obsazení dokonalé a pamatuju si, jak sem se před 8 lety ještě na střední po tomhle filmu do Scarlett regulérně "udělal" :) 80%.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

nějak sem se chytnul kritiky českého seriálu,asi tu budu mít delší sérii odpadu tak se dopředu omlouvám:-)no co napsat k tomuhle???snad jen nééééééééé:-)prostě tragická nechutnost jako prakticky vše co dává do éteru tv nova,pičoviny zas a znova:-)

Poslední mise (2004)

Fascinuje mě,jak některé Stevenovi perly,které se nedají naprosto vůbec sledovat,mají třeba o 25% lepší hodnocení,než Poslední Mise.Slušnej akčňák,kterej sice ani z poloviny nedosahuje ničeho před rokem 1997,ale scénář má konečně smysl a akční scény jsou slušně nasnímané a Steven má dokonce schopnost se rozeběhnout!V jeho tváři sem mírně viděl jeho image a ducha let 90sátých,proto krásné 3*....55%.

Post Coitum (2004) odpad!

Jednoznačně nejdebilnější film v dějinách české kinematografie a ani šukající Vyhulena Kočanová to nezachrání.Deana ´´cikán´´ Jakubisková si může pyskovat jak chce, ale její manžel je magor.Kameňák 4 je proti tomuhle skvost na Českýho Lva.0%.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

laciné,trapné a ubohé.jak tohle mohl režírovat týpek,co má na svědomí vynikajícího spawna.když se tyhle televizní brečky snažej o humor a neberou se vážne,de to,ale jak mile si herci i režisér myslí,že tvoří snad prvotřídní horor,dopadne to přesně takhle,křečovitě a komicky:-)

Prey Alone (2004)

Naivní,skoro až hloupý krátkometráž,který se přes evidentní lacinost a špatné herecké obsazení snaží zaujmout rádoby překvapivou a originální pointou,která není dobře doladěná a nejhorší je,že není ani překvapivá a už vůbec ne originální. Dvojice Mather/Leger si evidentně umí vyhrát s vizuální stránkou,ale jakjo filmařům jim chybí originalita a takový ten základní tvůrčí um,což dokázali i ve svém celovečerním béčku Lockout. Tahle dvojice nemá v celovečerní filmařině budoucnost 40%.