Notting Hill (1999)

Tohle mě prostě nebavilo a nesmál jsem se vůbec ani jsem to nedokoukal.

Norbit (2007)

S Eddiem to jde hezky, bravůrně, dokonale, krásně a excelentně do háje. // viděno 3X

King Kong (2005)

Ále co na tom kdo vidí? Jen stupid akce bez děje a navíc až moc zdlouhavé, ale na odpad! to ještě nestačí. // viděno 1X

Medailon (2003)

Zajímavé, zábavné a docela vtipné a s 50% krapet podceňované. viděno 4X poprvé 27. Června. 2008

Fotři jsou lotři (2010) odpad!

Až při psaní tohoto mi dochází jak to threequelama komedií končí stupidně, tady to prostě přehání, jednou jsem na to dokonce chtěl do kina a když jsem nebyl byla to škoda, po shlédnutí ze stažení jsem byl rád, že jsem v kině nebyl. // viděno 1X

Příšerná tchyně (2005) odpad!

i s 0% by to byla přeceňovaná slátanina. Jen z ukázky v televizi je mi k zblití, každou scénu celým svým tělem a duší nesnáším... // viděno 1X

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998) odpad!

Narozdíl od jedničky, která se mi docela líbila, je tohle vysloveně trapné pro to bezhlavé rozmlacování televizí. Plivu na vás...... // viděno 1X (tedy aspoň celé, jinak kousky jsem viděl hodněkrát)

Když si Chuck bral Larryho (2007) odpad!

Nejhorší Sandlerův film, který jsem kdy viděl do konce. Je to urážka nejen homosexuální komunity, ale také komedie samotné, gay nejsem, ale zobrazování gay stereotypů mi prostě příjde vysloveně odporné, leč stejně jako stereotypy samotné, tohle považuji za hlavní příčinu proč existují homofobové a proč něktří homosexuálové páchají sebevraždy, protože se hnusí sami sobě, ale to stejně není hlavní důvod odpad!u, ale hlavně kvůli stupidnímu Sandlerovu herectví, při kterém jsem se ani trochu nesmál. Trapas nad všechny trapasy. // viděno 1X