• Rodinný

Hannah Montana (2006) (seriál)

Hodnocení 3* = 1* za seriál + 1* za Miley Cyrus + 1* za Emily Osment (tedy, ne že by tak dobře hrály, ale jsou pěkné...:-)) dodatek leden 2015 - u Miley by měl být v předchozí větě minulý čas... „Příliš mnoho líčidel a příliš málo oblečení je u ženy vždy příznak zoufalství." (Oscar Wilde)

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Šíleně infantilní...

Dallas (1978) (seriál)

Původně jsem dal 2*, ale když jsem se podíval jaké seriály jsem obodoval za 3, musel jsem zvýšit - holt jsem houby kritik...

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Navážu na svůj komentář k Forrestovi Gumpovi ohledně nejdojemnější scény - a co tahle? "Když nemohu nést prsten pane Frodo, mohu nést Vás!!!"

Armageddon (1998)

Nesnáším předabování jedné nejmenované televize, kdyby jen byly jiné hlasy, ony jsou jiné dokonce i hlášky pravého ruského hrdiny, co nakonec (odbornou opravou) zachránil Američany... https://www.youtube.com/watch?v=jCA5f-kBcxs

Tarzan (1999)

Chtěl jsem do oblíbených vybrat jeden klasický animák, volba padla právě na Tarzana. a) mám rád originál (četl jsem jej na pokračování ve starých Větrnících a Pionýrech s Burianovými ilustracemi) b) skvělá hudba Philla Colinse (mimochodem, v rádiu se You'll be in my heart hraje dodnes) c) miluji dojemné komedie, což film splňuje vrchovatě... Ve filmu se dá najít i hlubší rovina: mateřská láska, a to nejen pokrevní, ale i pěstounská je jedna z nejsilnějších na světě... https://www.youtube.com/watch?v=05MykSuOxP0

Next (2007)

Souhlas s Esdälonem fakt blbej konec, ale hodnocení dost odlišné - docela rád bych se podíval na pokračování, k němuž závěr vybízí a to nejen proto, že mám Cage v oblíbených, ale hlavně kvůli mé fascinaci časovou smyčkou (viz mé hodnocení Na hromnice...) Možná by to bylo natočené znovu a lépe. :-)