Pokušení (2009)

Když opomenu fakt, že film, který se v původním jazyce jmenuje Chloe, podle hlavní hrdinky, a v překladu (ano, naše oblíbené překlady do češtiny) tento film známe pod názvem Pokušení, tak jsem byla příjemně překvapená. Podle hodnocení a i podle toho, že jsem o filmu nikdy neslyšela, jsem si myslela, že film bude katastrofa. Ale! Amanda byla opět a "nečekaně" skvělá. Je prostě tvárná a zahraje leccos, dává city najevo a je vážně nadaná a především nádherná. J. Moore také skvělá, její herecký výkon mě dostal do kolen. Co mě zklamalo, byl závěr. A tím film u mě klesl, zhoupl se až na lehký nadprůměr. Čekala jsem víc, něco, co by všem vyrazilo dech, ale nedočkala jsem se.

Drake a Josh (2004) (seriál)

Seriál mě nijak nenadchl. Blbý díl střídá další, a mezi hromadou se občas najde něco dobrého. Maličká Miranda ukazuje svůj talent, tak snad její kariéra neskončí ICarly.

Fred: The Show (2012) (seriál) odpad!

Větší blbost s prominutím neznám. Díku bohu, že to trvá vždy jen 10 minut. Je to tak blbý, až to není vtipný. Dabing? Taky hrůza a děs, v originále to zní líp. Dave Payne tímhle asi neprorazí.

Naboř a ujeď (2012)

Rozhodně jsem se nenudila, což je hlavní. Když jde o komedii, člověk se nesmí nudit. A tahle komedie je vážně super. Sice příběh občas pokulhává, ale nejde o žádný psychologický thiller, který musí dávat smysl celou dobu. Já se příjemně bavila a zamilovala jsem se do toho auta! Cooper je super, Bell nemám ráda, ale hrála skvěle, i když občas nevystihla ty emoce, které film potřeboval pro větší věrohodnost. Fajn hlášky, akce, dávám 3+

Ženy pro měny (2004)

Film, který jako podobně Český sen, ukazuje na manipulaci. Podle mě příběh Karolíny, která svůj volný čas tráví nakupováním oblečení, které se jí líbí, navštěvování všemožných obchodů, nakupování krémů a šamponů, sem moc nepatří. Zkrátka to je žena, která pouze dbá o svůj vzhled asi jako 90% ženské populace. Co je špatného na tom, se někomu líbit? Příběh paní Evy, která si nechala změnit poprsí, protože jí vadí, jak jsou povislá a že to není slušivé, mě rozesmál už jen tím, že jeden z jejích důvodů byl, aby jí padly i modré šaty, které se jí tak líbily. Nakonec jí byly přes prsa malá a tato operace nezůstala pouze u jednoho zákroku, ale hned u tří. I za tuto cenu Eva zaplatila 50 000,-. Ženy, které si toto nechají dělat, podle mě potřebuj zvednout sebevědomí. Osobně bych do toho nešla už jen z důvodu, že nikdy nevíte, zda to vyjde podle vašich představ. Nejabsurdnější příběh se mi zdál Zuzanin. A to jen proto, že při castingu, kdy byla Zuzana přeměřována a byly ji vidět snad všechny kosti, jí žena řekla, že by měla pár kilo ještě shodit. Takovéto soutěže typu Modelka nového tisíciletí mi přijdou jako vymývání mozků mladým děvčatům, která chtějí být jako dívky na obálkách časopisů. Nakonec se Zuzana vzdala svých přátel, hraní volejbalu a věnuje se modelingu. A poslední příběh, neméně důležitý, poukazuje na to, jak se necháme lehce oklamat reklamou. Paní Magda, která hubne, aby si mohla kupovat hezčí oblečení, je asi jako každá druhá žena. Chce zhubnout pro lepší pocit, a aby se líbila ostatním. Ale asi jako většina naletěla reklamám a utratila mnoho peněz za přípravky na snížení hmotnosti. Zhubnout by se mělo pomocí silné vůle, zdravé stravy a pohybu. Zní to jako klišé, ale určitě to pomáhá. Magda zhubla díky tomu, že nejedla a cvičila. Kdo ví, jak dlouho jí to vydrží. Nakonec bych řekla, že tato rozhodnutí bychom měli řídit dle sebe, ne jen proto, abychom se líbili, když jdeme po ulici. Záleží hlavně na nás a neměli bychom nechat sebou manipulovat časopisy a reklamami.

Český sen (2004)

Někteří neodkázali ocenit vtip a rozčilovali se, že je to zbytečně strávený čas a jiní se naopak zasmáli. Co bych dělala v této situaci já? Nejspíš bych se zasmála. Ostatně nechápu lidi, kteří začali nadávat na aktéry celého nápadu. Nic hrozného se přeci nestalo, ten den bylo krásné počasí a aspoň se prošli. Zkrátka někteří lidé nepochopili celkový smysl filmu. Celý dokument byl ukázkou toho, jak lehkomyslný člověk je a dokáže dát na reklamu.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Kdo říká, že Spongebob je jen pro děti, asi ho neviděl. Žlutá, až moc veselá houba, která miluje nadevše dobrodružství. A jeho parťák růžová přitroublá hvězdice Patrik. Tahle dvojka je legendární. A konečně se nemusíme těšit jen na 20 minutovou stopáž, ale na celou hodinu a dvacet minut. Film je nápaditý, vtipný a skvěle se člověk při něm uvilní a zapomene na starosti!

Hrdinové (2006) (seriál)

Nejlepší série byla bezpochyby 1.! Bylo to napínavé a dech beroucí. Důvod, proč dávám 4 hvězdičky je, protože 3. série nebyla nikterak zajímavá. Byla skoro zbytečná. Ale nevadí, i tak to je parádní seriál.

V jako Victoria (2010) (seriál)

Typická puberťácká komedie o starostech hlavních postav. Písničky jsou fajn, herci také, některé díly jsou nudné, ale jindy se těšíte na pokračování. Prostě průměr.

Ratatouille (2007)

Krásná animovaná komedie. Má nápad, má vtip, a je radost na to koukat!