Andílek na nervy (2015)

Nápad nebyl vůbec špatný, ale realizace se moc nepovedla, herci zbytečně přehrávají ve snaze dělat legraci za každou cenu. Takové lepší Babovřesky...

Everest (2015)

Zručně natočené drama o expedici turistů na Everest. Překrásné záběry z Himalájí kontrastují s bolestí a utrpení těch, kteří si je chtěli prohlédnout hezky zblízka.

Rec 2 (2009)

Největší slabinou filmu je, že pokaždé, když se děje něco zajímavého, sledujeme děj třesoucí se kamerou z helmy některého z vojáků, takže divák vidí jen chaoz a zmatené záběry. Hororové atmosféry se docílit nepodařilo vůbec.

Ať vejde ten pravý (2008)

Dvanáctiletý hoch se zamiluje do své sousedky, ze které se vyklube upírka. Už jen toto mě mělo varovat, že i přes nadprůměrné hodnocení na ČSFD to bude kolosání sračka. No dobrá, dalo se to dodívat do konce, takže úplná katastrofa to zase nebyla...

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Když si člověk odmyslí ten patos o soudružkách se samopaly odhodlaných hrdinně padnout za matičku Rus, sledujeme docela solidní akci z 2.světové války. Ruská produkce do rolí vojand místo kníratých mužatek obsadila pohledné modelky, čimž sice snížila věrohodnost příběhu, na druhou stranu potěšila oko diváka a povzbudila jeho nenávist k němcům střílejících po sličných soldátěskách.

Na návštěvě (2015)

Děti jedou na týden navštívit prarodiče, které nikdy před tím neviděli a kterým zřejmě díky stařecké demenci definitivně jeblo. Zase jsem se jednou nechal nachytat zdejšími kladnými komentáři a zkazil si večer těžko popsatelnou slátaninou. Horor, který mi naháněl strach jen tím, že ta nuda nikdy neskončí.

Ano, trenére! (2015) (pořad)

Franc totálně šlápnul do hovna aneb když dva dělají totéž, není to totéž!

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Také se vám někdy stalo, že jste s vyvalenýma očima zírali na něco tak pitomého, že jste to nebyli schopní přepnout na něco jiného? Mě se to naposled stalo u Bezdružic při scéně, kdy zfetovaný Standa Hložek vystupoval na nějaké podivné místní slavnosti. Až člověku bylo stydno za ty herce, jaké šílené role musí přijmout, aby poplatili všechny své hypotéky a leasingy. Jediný vtipný okamžik večera nastal ve chvíli, kdy na můj dotaz, kdo tohle proboha režíroval, má přítelkyně odvětila, že pravděpodobně nikdo!

Něžné vlny (2013)

Žádný zázrak to tedy nebyl, na druhou stranu buďme vděční za cokoliv, co obohatí naší kinemografii a nejsou to Babovřesky či pátý Kameňák! Retro komedie z dob bolševika je vděčné téma, ale Občanský průkaz nebo Probudím se včera byly o poznání lepší.

Hyena (2014)

Neuvěřitelná akční nuda, příběh bez sebemenšího nápadu a herci zřejmě všichni sjetí kokainem.