Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

Jakožto zásadový odpůrce seriálů, kterému jinému bych už měl dát za 5, že? Jinak, ryzí zábava, nic víc, nic míň a to není málo!!!

V měsíčním světle (2019)

Neuvěřitelná slátanina s bohužel v poslední době typickým netflixovsky propagandistickým vyzněním. Ještě pár takových "kousků" a začnu tomu věřit. Netlfix jde do kytek.

Red Notice (2021)

Já se pobavil ba i zasmál a to je to, oč v těchto filmech běží především. Sice ráno jsem si sotva vzpomněl, že jsem to viděl, ale Ed Sheeran zůstal nezapomenut. Víte kdo já jsem? :-D

Kate (2021)

Plytká genderová agitka s efekty úrovně PC her 90-tých let. Víceméně (vícevíce) se stydím za to, že jsem to dokoukal. Musím si zase začít číst, pouze s Netflixem bych tuhle zimu zřejmě "nepřežil"...

Rozhněvaný muž (2021)

Na tomto poli už nejde vymyslet nic nového, ale klidně to jde pořádně podělat. Tady se to nestalo. Díky režii, kameře, muzice, hercům... Velká žánrová spokojenost!!!

Ochránce (2012)

Ale jako béčková akční pohádka před spaním neurazí...

Armáda lupičů (2021)

Akční, horor, krimi, dort pejska a kočičky... něco jako Podfukáři, všichni něco umí, ale nikdo netuší co, jak a proč.

Není čas zemřít (2021)

Pro mně začal Bond až z příchodem Daniela Craiga. A bohužel myslím, že s dílem "Není čas zemřít" zase pro mne skončil. A bylo to loučení monumentální, dramatické, romantické, sentimentální i nostalgické. Velkolepý ohňostroj na závěr 15-ti leté show, která mne neskutečně bavila. Děkuji Craigu, děkuji Bonde!!!