• Krátkometrážní
  • Hudební

Funny Games USA (2007)

U tohoto filmu jsem byl strašně nervózní a psychicky TÝRANEJ ! Zamysli se zhluboka až to dokoukáš.

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Téměř jediná sledovatelná show, Kraus je dle mého skvělý komik, ale je potřeba mít zajímavého hosta.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Milionář, možná jediná soutěž která se mi líbila. Vladimír Čech a hloupí soutěžící, to je Milionář. Všechny tyhle soutěže jsou reality show řízené kreténama pro kretény, ale může sloužit i jako zajímavá QUIZ SHOW. Milionář byl klasika, proto subjektivních 5 hvězd.

George Carlin... It's Bad for Ya! (2008) (TV film)

'' Myslíte si, že existujou nějaký práva ? Zadejte si do googlu 'Japonští-Američané 1942.' '', '' Práva byli vymyšleny jako výsady, které mají lidi kontrolovat a ti kteří se alespoň sem tam zajímají ví, že se ty výsady ztenčují. Jediné právo je dělat to co se mi zlíbí a vy máte právo mě za to zabít. Buď máme neomezeně práv a nebo žádné, ale rozhodně né ty co si nějaký tlustý zmrd vymyslí '' - George Carlin

George Carlin: What Am I Doing In New Jersey? (1988) (TV film)

Zatím nejslabší Carlinovo vystoupení, které jsem viděl. Naštěstí nelze popřít, že jsem se bavil, ale bylo i spoustu momentů, které neodpovídají Carlinovým standardům.

Hurá do basy (2006)

70% - horší 4*. Skvělej film z vězení, který se zbytečně nenatahuje i přesto, že ke konci trochu uvadne. Počet shlédnutí Hurá do basy se řadí mezi dvojciferné čísla a vždy dostanu co čekam - zábavu a oddych. Ačkoliv je Let's Go to Prison béčkový film převyšuje leckteré komedie. Proto skvělých nenucených 70% - Toť jest hranice kam film patří. Takže tak.

George Carlin: Complaints and Grievances (2001) (TV film)

S velkou lítostí musím ohodnotit méně něžli dokonale, jelikož první polovina je slabší. Ááále.... Tenhle stařík vám poví co ho doopravdy sere a nezajímá ho, že jeho přednes je ''nekorektní''. A nad většinou věcí budete pouze přikyvovat, protože víte, že to je kurva pravda ! Takže tak. PS: Džordžo se toho nebojí a užívá si to.

Nouzový východ (2008)

„Lidská tragédie spočívá v tom, že ať se jakkoliv snažíme, nakonec zůstáváme vždycky sami“. Smutné. Takže tak.

Vejška (2014)

Mádl a Kraus mi dali pěkně na zadek, ale jinak je to samej dement. Julie je na-přes-držku a hudba dost odfláklá. Krapet lepší než Gympl, na český film nadprůměr a věrohodný odraz dnešní generace. u mě 75%. Takže tak.