• Krátkometrážní
  • Hudební

Utopenec na útěku (1998)

Slabší jak bláznivá střela, ale stále ten skvělý Frank Drebin. Nejlepší komik a doba, kdy ještě parodie na filmy měly trochu úcty k divákovi, absurdnosti měli svou hranici, humor k zasmání - obvzlášt pokud byl dirigován Leslie Nielsenem. Nikoliv absolutní slátaniny pro ''braindead'' teenagery a podobné potraty. Takže tak.

Red 2 (2013)

Průměrný akční film. Chce to víc Malkoviche a zbavit se Mary-Louse Parker.

Český slavík Mattoni 2013 (2013) (pořad) odpad!

Sociálové odepírají cenu Řezníkovy, který dle pravidel ČESTNĚ vyhrál. Nejvyšší pohoršenost ! Jonáš Mačeta zemře. Takže tak.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Sterilizovat porotu, soutěžící a diváky ! Takže tak.

ČT Live - Nightwork (2010) (koncert) odpad!

'' Zjistili jsme, že Vojta Dyk je ultra kokot ! '' Takže tak.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Pověsit za koule z jedoucího vlaku Praha - Košice všechny, kteří nedoceňují tento ''origo magnifico'' film, zrozený pro Jima Carraye. Takže tak.

60 sekund (2000)

''Opus dei'' mého mládí, tento film je pro mě neumírající klasikou. Dalo by se říci, že se jedná o hlubokou srdeční záležitost. Takže tak.

Duch doby: Dodatek (2008)

Všechny části netřeba komentovat, dokument by měl každý shlédnout už jenom kvůli té třetí části, které nelze NIC vytknout. ''My name is Jacques Fresco...'', Kdyby byl tento člověk alespoň z 1% uctíván jako Ježíš, byl by tento svět 100% rájem, že by lidem víra v Boha přišla zbytečná. Takže tak.