• Krátkometrážní
  • Hudební

Králové léta (2013)

3 rošťáci, kteří uprchnou ze svých pěkných příbytků do srdce Zdejšího lesíku. BoybAnd sestávající z absolutního retarDa, ''autisty'' s Knírem na Stalina a jednoho solidnějšího jedince, který si jako jediný vrzne. Tento US-JUgend si splní pěkný dětský sen a se znalostmi pokročilého stavitelství si urobí domek v přenádherném koutku přírody. A ovšem, že to skončí tak jak to každý očekává, znásilněni a posléze snědeni fest nadrženým bobrem, který utekl z videoklipu od Hentai Corporation, když zpoza hrají Ecstasy of Gold ! 70%

Ranhojič (2013)

Skvěle vyobrazený svět nám tisíc let vzdálený, který svou stopáží a pomalým spádem neoslní každého, ale svým půvabem a věrohodností oslní spoustu lidí. PS: Emma Rigby dokáže zařídit pořádnou klacírnu. 70%

Lucy (2014)

Tohle nejde vysvětlit slovy. Hned bych si trefil DMT, abych to pochopil. Nevím, jestli to bylo dobré nebo ne, ale celou dobu jsem měl otevřené ústa dokořán. Krátké, stručné, ani vteřina navíc i když je zde spoustu věcí, které lze vytknout, ale na tom nezáleží. . PS: Tak 15 minut jsem byl přesvědčen, že to je odpaďák ve stylu N.Cage. A pak velké > > > B U M ! ! ! < < < ..

Riskni to s Polly (2004)

Celé to je těžce průměrné, průměrné vtipy, krátká stopáž a jednoduchý příběh. Skvělé na tv hovna a podobné záchodní kanály.. Průměrný film, který neurazí ani nenadchne, ale dovolí na tu hoďku vydechnout. 50%

Tokarev (2014)

Scénář a zápletka jak z porna. 10%

Joe (2013)

Paprsek světla proniká skrz tmavě šedou oblohu na zem v naději, že Nicolas Cage se bude už nadále držet alespoň takových projektů jako tento. Joe, je výborný film, co do svižnosti postrádající, ale do skutečnosti nabývající. Je to skutečné, smutné, nasírající a ''Cageovsky'' kladno-záporo hrdinské - psanec na straně dobra. Cage usnul v podzimu své herecké cesty, ale takovéhle malé naděje nás ( ''kejdžovce'' ), stále drží trochu nad vodou, že se opět vrátí na výsluní. Táákže Nikolasi ! Tenhle film Ti schvaluju a zkus hrábnout znovu po nějaké srač*e a půjdeš dělat moderátora do TV Šlágr !........... PS: Recept na úspěšný film s Cagem: 1) Dejte Cageovi hlavní roli a řekněte mu, že je pašák. 2) Přidejte Cageově postavě první přísadu: nějaká neplecha ( Jako: využívání schopnosti ve svůj prospěch - Next, ex-zloděj - 60 Sekund, zaprodal duši ďáblu - Ghost Rider ). 3) Kápněte tam typické dobráctví, čestnost a zásaditost ( Může to potkat i vás ). 4) Nadměrnou galantnost k ženám ( Mandolína kapitána Corelliho, Město andělů a - téměř všechny filmy s ním) 5) Schopnost/Dovednost povyšující ho nad ostatní ( znalost historie a luštění ''tajenek'' - Lovci pokladů, skvělý obchodník - Obchodník se smrtí, 2 minuty - Next, znalost vědy(chemie) - Skála ). 6) Pozoruhodnou maličkost (Kouzlení - Next, znalost jazyků - Obchodník se smrtí, Beetles - Skála, vášeň pro Eleanor nebo ''lowrider song'' - 60 Sekund). 7) Celé okořenit špetkou šibalizmu a typickým Cageovským humorem a máme to !!! =) #########################################HashtagKoutek######################################### #NicolasCageNeníJamesBond #NicolasCageJeKlaďasSeŠpetkouTemnéStrany #NicolasCageJeObyčejnýChlapAlePřestoStrašnejFrajer #NicolasNásNezklame #S-NikolasemSeNemusímeBátŠpatnéhoKonce #NicolasCagePosledníŠanceNeboli-UžNámDošlyNervy #Nepopiratelných75%

Květ pouště (2009)

Pěkný film, ale potřeboval bych být ženská, abych ho plně docenil. Chlap co dá víc jak 3 hvězdy má vagínu. 50%

Sex Tape (2014)

Eddie Nero a tím to hasne..

Sousedi (2014)

Docela legrace. Neuškodí. 70%