Frida (2002)

Po viacerých stránkach veľmi dobrý film - výborné herecké výkony, inovatívna réžia. Aj keď mám trochu pocit že zážitok z filmu je trochu prchavý, čo by predsa len taký silný príbeh zo života nemal vyvolať.

Hladina adrenalinu (2002)

Film ako taký je o ničom. Scenár je ako keby ho písalo nejaké dieťa na domácu úlohu. Lenže pri tomto filme to naozaj vôbec nebolo treba. Pretože zhruba polku filmu sú hlavným hrdinom zasnežené velikány a šialenci na doskách a tak som zhruba pol filmu zasnene slintal. A to si svoje 3* určite zaslúži.

Hollywood v koncích (2002)

Veru nič moc... Až som mal dakedy dojem, že pri natáčaní mal Woody Allen problémy so zrakom :-). Nápad výborný, herecké obsadenie super ale výsledok chabý. Scenár miestami deravý, niektoré scény nedotiahnuté, aj to príliš na výslednom dojme nepridáva.

Experiment (2001)

Výborný psycháč. Zaujímavý námet, ktorý navyše písal sám život. Spracovanie je výborné, až je človek prekvapený, keďže z nemeckej dielne vychádzajú najmä brakové detektívne seriály. Suma sumárum, skvelý film, s prenikavou atmosférou od začiatku až do konca.

Tuxedo (2002)

Nápad s oblekom je fakt dobrý, akurát výsledok nie je. Jackie Chan je super ako vždy. Je síce pravda že tých súbojov je pomenej, ale človek sa hold zabáva už len tým ako sa snaží vyzerať seriózne.

Kurýr (2002)

Poctivá akcia s príjemne charizmatickým hrdinom. Príbeh je hodne priamočiary a naivný ale je sa na čo pozerať a tak len človek mávne rukou, vypne vrchnú šedinu a užíva si.

Jimmy Neutron (2001)

Ďalší pekný a celkom vtipný animák určený skôr pre deti.

Jsem agent (2002)

Pohodová komédia. Hlavná dvojica si "sadla" a tak humor vyplývajúci z ich stretov vyznieva naozaj humnorne.

Telefonní budka (2002)

Celkom dobre som si nevedel predstaviť film, ktorý 80 sa min odohráva v tel. búdke. Našťastie scenáristi aj režisér si to predstaviť vedeli a tak vznikol tento strhujúci film... Ktorý sa točí okolo jednej osoby a tak vďaka Colinovi Farrellovi snaha scenáristov a režiséra nevyšla navnivoč a výsledok je výborný.