Taxík (2008) (pořad)

Tento soutěžní seriál mám ráda i když ho nestíhám pravidelně.Někdy jsou otázky těžké,jindy se nestačím divit,že soutěžící neví.I když stres ,kamera buhví jak bych se v podobné situaci cítila

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Nebudu řešit propagandu či nepropagandu armády.Spíš to,že jsme v té době jako středoškolacky prožívaly odjezdy kluků na vojnu,zda vztah 2 roky vydrží či ne. Žádné e maily, skype ,chat ,mobily....tak by to jistě mladí řešili dnes.Jen dopisy a občas telefon. A jen na okraj zrovna vlastně poslední vystoupení vojáků na spartakiádě se mi líbilo

Sjezdař (1969)

Sportovní filmy mám moc ráda,někdy mi děj připadal trochu zdlouhavý.ˇSkoda, že zrovna z prostředí alpského lyžování je jich jako šafránu a ty kvalitní projistotu zmizí úplně viz Setina sekundy.

Goro, bílý pes (1980) (seriál)

Jako dítě navíc po psu toužící jsem tento seriál přímo zbožnovala. není to tak dlouho co jsem si ho stáhla a líbil se mi i po těch letech no asi jako vše kde se něco čtyřnohého vyskytuje

Marley a já (2008)

Komedie,která je však hodně ze života....hlavně pro nás co jsme si nejeden ve filmu Marlyho kousek prožili na vlastní kůži.Já mohu přidt orvané čalounění dveří,zvládla to malá kříženka..Závěr však bez pláče nedám ,je to horší ted když mi v náručí umřela naše špiclinka Pustila bych povinně všem co jsi jedou pro roztomilou kuličku :-))

Mrazík (1964)

Ač jsme si jako děcka dělaly z pohádky legraci stejně ji dám každé vánoce.Dabing p.Filipovského jako čarodejnice ... Nastěnku chci za ženu HEHEHE Ivánku CINK

Copak je to za vojáka... (1987)

Příjemná komedie z vojenského prostředí,akční průběh ráda se podívám pokud zrovna běží

Přátelé Zeleného údolí (1980) (seriál)

Příběh celkem jednoduchý,ale sympatický a hlavně naše nádherná příroda a zvířata....

Bambinot (1984) (seriál)

Jako dítě jsem koukala,ale nějak zvláštř mně tento seriál neoslovil dvě * za herrecké obsazení