S Jakubem na rybách (2005) (pořad)

Občas se ráda podívám Jakub je správně střelenej .Je fakt,že aspon přes obrazovku uvidíme rybičky o existenci,kterých bychom neměli ani tušení. A protože jsem ho ozážitcích z cestování slyšela vyprávět v jiném pořadu ono to zas tak jednoduché není.

Příběh opravdového člověka (1948)

No sice nám jako všem mojí generace byl vnucován jako povinný,alem protože je podle skutečnosti a po vynechání propagindistických hlášek tak za skutečnou odvahu a vůli žít hlavního hrdiny

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Příjemný,napínavý krimi seriál ze" starých časů" Kvalitní herecké obsazení.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Klasika i mého dětství pěkná zápletka hudba, vtipné hlášky.A hlavně amarouny :-)))

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Svěží, napínavé ,děj má spád. sympatičtí hl.hrdinové. Popravdě těším se na 4 serii.

Pološero (2011) (pořad)

Pro mně povedený pořad i když záleží na tom o čem,který z dokumentů pojednává

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Nezapomenutelný zážitek euforie.Pro mně to bylo kupodivu semifinále s Kanadou ,strávené u TV na horské chatě. Kluci ještě i po těch letech díky. A pak návrat a nezapomenutelná tiskovka http://www.youtube.com/watch?v=BJ86JFGIwHU Proč sedíš vedle Neumanový? Růža tady bylo místo tak jsem si sed Vole ... trenére Hašek na Hlinku sem z nich nemohla

Mamma Mia! (2008)

Děj sice žádná sláva,ale obsazení prostředí a ABBA prostě příjemná oddechovka

O zvířatech a lidech (1994) (seriál)

Celkem příjemný seriál pro mně pochopitelně,hlavně kvůli zvířatům a slušnému hereckému obsazení. Mně osobně nejvíc pobavilo jak se Aidě feně NO,která se v době hárání zaběhla podařilo spustit se taky s NO