Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Moje pravidelná dávka emocí! Je fakt, že při sledování mě pravidelně mě chytá třeba vztek :-D

Kameňák 3 (2005) odpad!

Někdo mě tu chce mít zřejmě na svědomí!

Mallorca (1999) (seriál)

Vtipné! Škoda, že se brali vážně!

Zastav a nepřežiješ (2006)

Líbí se mi základní myšlenka. Ale zpracování pokulhává - chvílemi byla hladina adrenalinu v krvi na normálu, a to je zrovna u totoho filmu podstatná chyba:-)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Neznám předlohu, tudíž nejsem úplně v obraze, ale musím říct, že mě to nadchlo. Mrzí mě jediná věc: postava Toma Hankse je prázdná až to bolí

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Las Vegas mě bavilo, Miami o něco méně. A New York? Trochu nastavená kaše, nebo ne?!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Seriály nesleduju, ale v tomhle případě se ze mě stává fanatik. Trpaslík sice obsahuje celou hromadu nesrovnalostí a chyb, místy je to dost zfušovaná práce, ale mně to nevadí. Tomu se říká láska:)

Velký šéf (1969)

Z nějakého mě nepochopitelného důvodu jsem tenhle film NIKDY neviděl do konce. Proč? Zřejmě jsem se musel nudit...

Bulšit (2001)

Nechápu uživatele, co odstřelili tento film hodnocením "odpad" (popřípadě jednou hvězdičkou) jenom kvůli tomu, že nenabízí humor "na úrovni". Ani samotný parodovaný snímky nejsou na úrovni, tak se není čemu divit! Sám sebe jsem překvapil, jak jsem se u toho bavil!