Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Moja obľúbená filmová séria!, Trošku si za to môžem sám, čakal som po vydarenej 4rke, že bude päťka minimálne tak dobrá, v úvode kamera nepríjemné poskakuje, chaos,potom sa to zázrakom ukludní , asi vymenili kamerama:D ale stále je to nadupaný akčnák!. A hlášky sú vynikajúce, a je to dosť hlučný film, takže upozornite susedov:D

Gran Torino (2008) odpad!

Pozrite si hodnotenia v zahraničí, budete milo prekvapený ako hodnotia tento film Američania, ešte že na Česko-Slovensku má 90%!!!!! bože môj, čoho sme sa to dožili:/

King Kong (2005)

Peter Jackson kde skočil s LOTRom, tak tam začína Kong. Postavy sú fantasticky vykreslené, casting 100% trafený, neviem si predstaviť iných hercov!:). Prvá hodina navodí tú správnu atmosféru, Ostrov zase predvedie čo dokážu v súčasnosti triky, a záverečná tretina je plná emócií a nostalgie. Spoiler- Cut obsahuje jednu scénu navyše s dinosaurom, a jednú scénu na konci na ľade.Tento film je v skutku ,, filmom v nadživotných rozmerov"!

Souboj Titánů (1981) odpad!

Ha,ha,ha takže toto je ten ,,úžasný a dokonalý" Súboj Titánov, hm, ruku na srdce , hlavne staršie ročníky, dávaťe 5hviezd len zato že ste natom v československu frčali ako deti, lebo to bol prvý film ktorý Vám pustili rodičia čo:D Ale veď to je vaša vec. Aktualizácia: IMDB_ 6.9 čsfd 83,

Hancock (2008)

Ach, tento film mal na viac, úplný priemer.

Iron Man (2008)

Niečo tomuto filmu chýba k 4hviezdam, snáď je vina vo mne a nie vo filme. Som velký fanúšik plecháčov ale nejako nepocitujem si tento film znova pozrieť.

Kazatel (2011)

Taký priemer, nehrá sa na na nič viac ako môže byť.