v.indruchova

OSVČ :)

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 16.1.2019  09:54

Asi se na to dívám očima této doby, zajímavé, ale nějak zvlášť výjmečné pro mě.

• 16.1.2019  09:49

Takový normální film o životě. S závanem morálních amerických řečí. žádný zázrak.

• 16.1.2019  09:40
    Medailon (2003)

TAková fajn oddechová blbinka. O to tady jde, že je to naivní a jednoduchý humor. Myslím, že hodně lidí to nechápe. Já třeba nechápu (Monty) Pythona. ALe když člověk vidí, co tam Jackie vyvádí i ti herci. Ty polety a kaskaderské kousky. To si zaslouží obdiv. - dá se na to dívat pořád dokola. Jinak nemusím kouzlící filmy vůbec a tohle beru jako do moderní doby přenesenou asijskou legendu. Děti (a zastydlí dospělí) nezkoušejte to doma :D

• 16.1.2019  09:36
    Hvězdné tolary (TV film) (2011)

DOba, kostými a prostředí je velmi dobře udělané. Jinak takový průměr.

• 16.1.2019  09:35

Po X letech vidím znova a zvyšuji hodnocení z 3 na 4. Byla jsem tenkrát smutná, že tam nehraje můj oblíbený "J.Bourne".

• 16.1.2019  09:02

Já mám tyto typy filmů fakt ráda, ale tady tento je jeden z nejhorších. Celkem jsem se na tohle těšila, ale ten týpek co mluvil jako kanál a choval se fakt trapně v hlavní roli, to pro mě "zabil".

• 27.12.2018  09:57
    Motýlek (1973)

Naštěstí jsem film viděla až teď, jako mladší by to bYlo jiné. Člověk je dnes otrllejší, a lecos násilného viděl. protože tohle je bohužel trendem už dost let. Moje maminka mi vyprávěla, že utekla před X lety z kina s pláčem. Mě se film líbil. Ukazoval drsnou realitu. Musela jsem film vidět 2X abych mu přišla na chuť, a obětovala i spánek :D

• 23.12.2018  18:57

žádný zázrak, a travolta tam vipadá nějak podivně. Ale co mě zaujalo hrdina krásně maloval a miloval.

• 23.12.2018  18:53
    Princ Bajaja (1971)

Když člověk v klidu poslouchá, jsou zde zajímavá modra, co vykládá mluvící kůň princi. Pěkné prostředí. Jako dítě mě dost drak děsil a nepatřila mezi mé nejoblíbenější. Teď hodnotím za své starší já.

• 19.12.2018  09:35

takové pomalé romantické zaroveň dramatické. Nebyla asi nálada. nic zvláštního co bychom již neviděli. čekala jsme nějakou rošťárnu na konec, moc se mi to nezamlouvalo. možný spoiler!!!! moc smutné.

• 15.12.2018  21:03

Asi dotyčný nevěděl co chce točit. Komediální akčňárna s nechutným explicitním násilým. Vysící vnitřnosti na každém rohu a hlášky trapnější než na základce. Spoustu logický chyb. Ne, děkuji to už raději knihu :D /či hru. poničený večer-pachuť nepovedého filmu a zjištění, že váš idol z dětství který vypadá o 50kg těžší. (ne v tomto Bé filmu..spíš Cé...)

• 10.11.2018  14:26
    Mimi šéf (2017)

-Začátek dobré, potom se to rozjede. Spousta narážek na různé filmy a podobně. Kdo je tam všechny odhalí, tak si to užije. Děti vidí (jen) pohádku a dospělí se smějí narážkám, které děti neodhalí. Skvělá kombinace.

• 28.10.2018  14:22
    Venom (2018)

Nedokážu tomuhle obluˇákovi fandit, ale některý hlášky se povedli. Některé nelogičnosti, přiznávám viděla jsem v horší kvalitě. Je tedy kvalita obrazu tak stěžejní? Protože příběh se zdá průměrný. Taková akční oddechovka na neděli.

• 2.10.2018  21:50
    The Outsider (2018)

Hlavní postava zajímavé obsazení, ale postava nebyla propracovaná. Člověk se do ní nedokázal vžít, ani ji nějak zvlášť pochopit.

• 2.9.2018  16:02

ztráta času, nemohu doporučit. Jednoduché. Hraje si to na co nemá. Není tam jediný opravdu dobrý vtip.

• 2.9.2018  12:15
    Upgrade (2018)

Scénář se nezdá nějak komplikovaný, přesto jsem si film náramně užila. Až na zbytečné násilné scény je to nej. co jsme za poslední dobu viděla. Ve scénách je parkour i freeruning. Závěr je překvapivě ok. :) Doporučuji.

• 3.8.2018  23:26
    Kill Switch (2017)

Dobrá myšlenka, nízko nákladově ztvárněná. Kdyby to bylo lépe uchopené, hned by to bylo o něčem jiném. Vizuálno slušné. Spousta akce, ale nějak nezáživné. Vlastní pohled nějak neohromil, to už jsme také viděli. Takové nemastné neslané, je to hereckými výkony a scénářem, kdy se postavy nechovají logicky, jako v reálu? ..filmu nakonec zaspívám známou píseň Noname-Čím to je, čím to je?

• 20.7.2018  22:05
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

člověk se naučil bohužel určité předpojatosti, nad naší českou tvorbou a tohle ní vůbec špatné. Příjemné překvapení.

• 19.7.2018  21:09
    Bajkeři (2017)

Hloupoučké, spíše se hodí pro náctileté. DObrá zmínka o mimóznosti některých dnešních lidí, zavislých na sítích. Pár dobrých hlášek a momentů. Možná také dobrá rodinná komedie. Zase taková řachanda to není, ale měla jsem fakt strach. A když jsem viděla herce, jak se rozjíždí na kolech a v dalším záběru (sřih) sjezd opravdového profíka. Týpek seká kombajnem na jaře. Ještě s takovým kombajnem. Nakonec je to průměr.

• 15.7.2018  13:20
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Toto mi přijde jako pro mladší publikum. Hercům to nevěřím. Být tak o 15let mladší, tak se mi to asi líbí a to nejsem na komksy. Někdy to působí až komicky. Nejtrapější jsou postavy (dle mého) s křídly, SPOILER"": jako kdyby to tušili a rychle se jich zbavily.

• 15.7.2018  13:13

nic co by jsme už tolikrát neviděli, jako děti.

• 8.7.2018  19:09
    11.22.63 (TV seriál) (2016)

Výběr herců do seriálu mi sedl. Tento seriál mě donutil dost přemýšlet a to mám ráda. Sice ke konci seriálu mi přijdou, některé chvíle zbytečně natahované, ale konec se mi opravdu líbil a dojal mne. Doporučuji.

• 1.7.2018  22:26
    Delirium (2018)

Celkem slušný psycho horor. Atmosféra byla opravdu slušná a můj parťák se díval strachy jen v odraze :-) Sice někoho už nudí známé lekání, i s nechutňárnama (co je to s tou skříňkou, kuk, jejda to je dobře naložený jazyk :-)). Ale konec tomu dá to pravé rozuzlení. Herci se na role hodili a postavy řekly divákovy, tak akorát.

• 1.7.2018  13:33
    Štiky (TV pořad) (2018)

To nejhlubší dno. Mariánský příkop je nic, proti tomuhle. Něco tak ubohého a odporného jsem nikdy neviděla. Když půjdete na ulici sbírat odpadky je to tisíckrát lepší využití času, než se na toto dívat. Na víc se zabavíte a možná z toho budete i mít dobrý pocit. Pokud se chcete vytočit a uhnat si vředy, tak si to puste! Ještě k tomu ta "reality show" je jedna velká lež.

• 1.7.2018  13:32

Taková vlastně milá blbost na neděli. NA záchvaty smíchu to není, no ale dá se.

• 20.6.2018  20:54
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

Některé disciplíny jsou opravdu za hranou, a směšné? Trapné. Jak jsou lidé schopni se ponižovat, kvůli penězům? Opravdu k pláči.

• 17.6.2018  15:29

Není to žádné veledílo. ALe je dobré upozornit na opravdovou problematiku léčeben v americe. Dívka se chová netakticky, impulzivně sama si vše zhoršuje. (občas si řeknete dobře ti tak). A na to, že je film točený na mobil.

• 13.6.2018  20:35
    Tomb Raider (2018)

Takové "béčkové", dobré efekty, ale na dnešní dobu je to standard. Herečka je pěkná, ale souhlasím, že na LARU příliš křehká. A hlavně JE známá tím, že má prasa! To není Lara. Řekla bych, že toto je film spíše pro mladší publikum. /Které ještě nemá s čím moc porovnávat/. Kdyby se to méně americky pojalo, mohla by to být lepší show.

• 12.6.2018  15:11

Ukazuje realnou problematiku. Ktera je vlastne zrejme az na konci. Jinak pusobi beckove, v urcitych chvilich predvidatelne. Film jen v jine obmene, se scenarem, ktery jsme vlastne uz videli?

• 11.6.2018  22:09

Pardon/ale to je 2 roky stary film. Za vizualno 1 hvezdu. Kladicka nezajima zapletka kterou jsme uz videli tolikrta akorad jde o roboty. Ten konec ? Takze ani zadny posazovak, zasadni zvrat.Neni asi treba zminovat nelogicke chvilky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25