v.indruchova

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 8.5.2020  22:18
    Teroristka (2019)

Začátek takové seznamováním, ale u toho konce jsem se i zasmála. :)...jak By řekl Kája Gott-to jsem opravdu nečekal. No karma je zdarma, a to není žádná pohádka.: Jak je napsáno na oknech VUT Brno: stejně pravda zvítězí nad lží a nenávistí.

• 7.5.2020  16:14
    Tvář vody (2017)

_Taková neobvyklá zamilováná zaležitost. Umělecky možná bych řekla básnicky pojato. :) PAdouch byl skvěle ztvárněn. Velmi věrohodně ztvárněné postavy. Dobrá práce.

• 13.4.2020  22:12

Mě to sedlo, i když to bylo po staru rozvláčnější. Člověk se dokázal vcítit do postav. Slušně zahrané. Dobře obsazené. Říkala jsem si že jsem ráda že žiju dnes. A né v prachu a špíně. Některé filmy dle skutečnosti jsou takové přitažené za vlasy, tady jsem se cítila že jsem toho součástí, jako pozorovatel nebo člen vyšetřovatelů. good job.

• 6.4.2020  22:12

Utkvěla mi jedna scéna v hlavě a když si na ni vzpomenu vždy se v duchu směju Jimova ptáka "schovaného za pokličkou".

• 6.4.2020  22:10
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

V dnešní době když se na to dívám lecos mi prostě přijde přitažené za vlasy. Ale jinak kultovní věc kterou znám již léta.

• 21.3.2020  18:49

_zajímavě natočeno, ale jinak děj nic moc. Asi pro mnohé jen ukazuje že loupež se nevyplácí a vůbec když vám to nepalí!

• 20.3.2020  15:14

Tohle mne opravdu nebavilo, nedokázala jsem to dokoukat. Bylo to velice plitké a najivní.Šla jsem radši na procházku než s tímto trávit přes 2 hoďky času. Taková ta klasická americká plitká věc. SIce herci hrát umí. Ale tohle jste už tolkrát viděli. JE pravdou, že Monster zero byla zajímavá a grafické ztvárnění oblud bylo něco co udrželo nějakou vaši pozornost.

• 15.3.2020  21:25
    Ach, ta láska nebeská... (TV film) (2020)

herecké výkony velice slabé a pěvecké sem tam se zadařilo. jako vzpomínka na zpěvačku dobré v našich poměrech.

• 8.3.2020  13:00

Velmi zajímavé, je jisté že nemůžeme s našim omezeným vnímáním znát pravdu, ale spoň pro teď. ALE můžeme alespoň vzbudit svou zvědavost a připustit ve své mysli, že může být zcela vše jinak jak si myslíme. Kdo se opováží to udělat. Má šanci, alespoň něco pochopit. Rodíme s e se zvídavostí, a cítíme potřebu se stále zdokonalovat. Někteří tuto schopnost ztrácí během života, ale je nás tu stále dost co si budeme klást otázky ahledat odpovědi i když to nebude vždy správné. Historie celého lidstva je postavena na lžích a dohadech, to už je dnes čím dál zřetelnější.

• 7.3.2020  18:37

Hlavní herec je skvělý, velice pokorný a milý člověk. Pro mne asi nejslabší díl. Samotný děj se mi nedokázal dostat " pod kůži" pouze závěr. Až samotná památka toho mistra. :černobílé video jsem viděla, jak mistr cvičí na panákovi. (asi z roku 1972).-stále je na YT. Úctu jeho památce. Ve filmu je znatelná pokroucenost obou kultur (ať čínské či americké), často prázdné zásady budující jen rivalitu, soutěživost a nenávist. Avšak z toho si můžeme vzít ponaučení. Např: Čínská kultura, která nedokáže efektivně budovat vztahy mezi otcem a synem (láska je vlastně mezi nimi tabu a velmi ožehavé téma dodnes). Americká: budování prázné reputace, neztratit tvář (hlavně viditelné na středních školách). Jen výhra žádná prohra. A známý obrovský patriotismus nerespektující cokoliv jiného, přerůstající v rasismus-do určité míry je toto problém více národů.

• 1.3.2020  22:33
    Sucker Punch (2011)

Myslím si, že je zde hodně odkazů a hlubokých myšlenek. Pokud vidíte v tom něco víc než jen pěknou vizuální řežbu, možná budete spokojeni :) Hraje si to sváma, brnká do vašich prohnilých zákoutí, lae když tolik lidí nerado se podívá do sebe a zamyslí se, že? Jako čistě příběh by byl za 3 hvězdy, ale konec dává ukončit a dotáhnout smysl všeho. Neposadilo na zadek ale příjemně si pohrálo. Kdo je za to vše zodpovědný, jen vy!

• 1.3.2020  20:07

Líbí se mi jak byl týpek svůj. /Nebál se toho, že je Gay. Však nic mi to nedalo, jen času vzalo. Ukazuje že lidé mají ve svých životech na výběr.= řídí si je sami, ani to neví. ALe tak jsou na to zvyklí, že se za každou cenu bodou držet toho co mají i když to stojí za nic. stačí udělat jen něco nepříjemného , vystoupit z konfortu. Vše se dá změnit a život dává hodně šancí, ale za některou hranici prostě už nejde jít. Prostě ukazuje jak lidé si špatně volí.

• 29.2.2020  22:04

tento film jsem viděla jako dítě, moc se mi líbil. Za tu dobu se nic nezměnilo. :) parádní 90. film.

• 29.2.2020  21:53

Mě se tento film hodně líbil. Zde naleznete spoustu narážek a různých hlubších myšlenek, když zde umíte číst. Myslím, že zde spoustu lidí hledalo jen prázdné pobavení bez ničeho co by opravdu vyprávělo. Jen přestava, že by tohle mohlo být možné (Ať v minulosti, budoucnosti nebo přímo teď).=vědění/uvědomění. Wachowští dle mě netočí jen tak a plitce. Díky, ráda se podívám zas. Herci byli opravdu slušní, představte si české herecké obsazení :D.

• 29.2.2020  21:48
    Pod vodou (2020)

Téma je zajímavé. Myslím si, že budování atmosféry se zde povedlo. Film je rychlý. Pořád se něco děje. ALe na mě to působilo až chaoticky. NA klidný večer u telky to moc není. Samé lekačky, padání. Doba je rychlá a lidé chtějí akci. Takže někteří lidé budou šťastni. Nic mi to nepřineslo. Nějak zvlášť nezaujalo. Jestli milujete stříkající akci a přišerky, tak je to pro vás. Já asi neměla tu správnou náladu. S postavami jsem se nedokázala zžít, bylo mi jedno co se stalo. A známá půvabná herečeka byla dnes půvabná pouze svými křivkami a odvahou. Blonďatý účes na kluka působil podivně. Jak eminem ve skafandru.

• 16.2.2020  19:54

z bláta do louže /je mi dodnes líto buriana co si musel vytrpět. komunisti ho usoužili. hudba se hodí, pomalé rozvláčné tempo, již chápu.

• 16.2.2020  12:52

historicky nevím, jak je to vlastně " správně" , jak to mohu soudit když jsem tak cca o sto let mladší než hlavní aktéři. jde cítit z tohoto dílu, ten smutek a to že jsou již unaveni z tolika zvěrstev. bezmoc. mě to přijde silné na to abych dokázala procít to co se dělo. Lepší něž tuny béčkových filmů, kteří mají zaujmout násilnostmi a plitkostmi. Někteří znás jsou tím téměř odkojeni, jak tedy můžeme porovnávat?

• 15.2.2020  20:31

táhne se to :) a já se těším na důležité události tehdejší doby.

• 15.2.2020  20:28
    Bohéma (TV seriál) (2017)

Líbí se mi, že se jedná o vzpomínání na těžké časy v těžkých časech. Zatím koukám na začátek, chápu že je to styl jak je to natočeno je to dost utahané. Kratší bude svižnější. jsem však ráda že se někdo podívá na historii zase z nějakého pohledu. Hlavní herečka, občas jí to nevěřím trochu mě tahá ten slovenský přízvuk za ouška. má to být němka :).

• 14.2.2020  19:59
    1917 (2019)

není co dodat, přijde mi to jako zfilmovaný dokumentární film. kdo jsem abych soudila?

• 7.2.2020  16:33
    The Boys (TV seriál) (2019)

Pro mě zatím, takové rozpačité. první dva díly. dost mě vadí ta záliba krve. dala bych tomu víc.první řada ukončena překvapivě a skvěle. Ale body ubírá ta brutální odhalenost střev a jiných vnitřností!!

• 19.1.2020  19:13
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Opravdu nejsem fanošek kouzel, ale atmosféra a postavy jsou vybudovány opravdu poutavě. Knihami jsem nepolíbená, jen slovy jiných.

• 19.1.2020  12:28

honička v autech je působivá. Dle mne zbytečné násilí. Něco zamýšleno jako vtip což bych hodnotila jako nepovedené. Některé malé vtípky se povedli, ale ne díky násilí. Stříkající krev z břicha a plápolající oko, pro mne jen mínusové body. Příběh není žádný posazující na zadek, což snad nikdo ani od podobného filmu nečeká. Na akčních scénách si museli dát práci. Což jsem viděla na YT ze zákulisí také od Parkouristy, který dělal zde kaskadéra-stundmana.

• 12.1.2020  20:33

Taková příjemná blbost. humorná. Ale tuna roztřikující krve ani nemusel bejt. bleh.

• 12.1.2020  20:31

Já asi neměla na příběh náladu? přišlo mi to o ničem. Hezkévizuálně a o tom přemýšlet v takové výšce, to jo. Aspoň se člověk dozvěděl o historii, která byla v tomto filmu dost upravená podle scénaristů. Žádná odvážná žena v balonu dva borci a jeden než ztratil vědomí vlastníma zubama nakonec otevřel poklop na unikání plynu.

• 12.1.2020  11:59
    Žraločí tornádo 3 (TV film) (2015)

Proč někdo nepřipsal komedie/ scifi? To snad ani nemůže někdo brát vážně ne? XD. ALe až na pár vět, když člověk zvedne koutky, je to ztráta času. Scénárista bylo zvrhlé dítě? GoD bless Amerika. Přiznávám se, nedalo se na to moc dlouho dívat.

• 7.1.2020  22:40
    47 róninů (2013)

zajímavý film. Ale mám názory dosti odlišné ve zmíněné problematice.

• 2.1.2020  23:01
    Dětská hra (2019)

jen jedna Z verzí již na točeného. Odporně krvavé. Začátek ujde.

• 29.12.2019  21:47

Taková pohodová blůstka. Občas se člověk zasměje časteji pousměje. Začátek mě roztancoval. Konec měl klasické vyvrcholení dobrého konce. Ale římani, aby se staly robotem, který pomáhá galům to jsem nečekala. Podívejte se sami :) Konečně něco "nenásilného" facky pěsti, ale nikomu nic není. SLepice na na redbulu (kouzelném lektvaru) mi zůstanou v hlavě. :)

• 29.12.2019  19:31

taková oddechovka, která si dělá legraci sama ze sebe i např. anglického přízvuku :) dále narážející na migrační krizi a další momentální témata na světě :)

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27