Neviditelní (2014) (seriál)

Zkousnutelná páteční pohodovka, jenž se skutečně nese v duchu komedií pánů Vorlíčka a Macourka, ale není radno to doslova srovnávat. Přeci jen oni to opravdu měli v krvi a uměli. Samosebou tím nechci říct, že pan Bajgar to neumí, ale navázat je těžké natož v dnešní době. Komentáře typu ,,tv zklamání podzimu,, nebo ,,slátanina,, jsou ale taky tak trochu mimo mísu. Jedná se o výborně obsazenou a docela vtipně napsanou bláznovinu za níž se není co stydět. Výborní herci v rolích z vodnické říše v čele s lobistou Jiřím Langmajerem, Ivanou Chýlkovou s Jiřím Bartoškou v partech manželů Vydrových, paní Mráčková Lenka Vlasáková a od Okresního přeboru neuvěřitelně hrající Luděk Sobota. Nezklame ani mladá krev jako Kryštof Hádek jako vodnický synek, Kristyna Boková-Lišková ala serialova dcera Ludka Soboty či Marie Doležalová v roli závislé potapěčce lidí. Za zmínku stojí trio Pazderková, Nováková, Plodková jako ,,ošklivé jeziny,,. Lehkým krokem vedle je obsazení vodnické rady. Modní policistka, reportérka Danková či Jolana Voldánová jsou přes čáru, i když on Ondřej Hejma je taky neskutečně přehnanej, ale podání jeho neuvěřitelných keců stojí za to. Role obyčejných smrtelníků mají v malíčku Simona Babčáková a Lukáš Příkázký jako policejní ,,komando,, jdoucí různými způsoby po Langmajerovi a Bára Poláková jako nejnaivnější z nejnaivnéjších. Ano těch postav je skutečně mnoho, ale není to vysloveně nepřehledné, navíc herci opravdu hrají. Takže přehnané někdy ano, ale s tím se vlastně dalo počítat a hlavně to tak bylo myšleno. 55%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů. Po příchodu Waldena Ashtona Kutchera se z toho stala lehce nastavovaná kaše, ačkoliv některé epizody a děje byly velmi dobré. Při 11. a 12. řadě (všechno vyvrcholilo závěrečným zbytečně urýpaným dvojdílem) začala už i ta nastavovaná kaše docela smrdět, přesto nadprůměrný sitcom o soužití dvou bratrů a jednoho dítěte. 70%

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Myslel jsem, že tohle nikdy neřeknu, ale pánové a matadoři tv zábavy mě ohromně zklamali. 30%

Kouzelný Silvestr (2013) (pořad)

Vzhledem ke konkurenci se to v kombinaci s Ivánkem na Dvojce zdá být jako další silvestrovské vítězství pro ČT.

Postřižiny (1980)

Jestli se někdo nudil, tak ať si koupí medvídka Mývala. 90%

volejte Železnému (2013) (pořad)

Tomuhle nejde dát horší hodnocení, jméno Železný mluví za vše. Zábava největšího kalibru

Hitler, Stalin a já (2001) (TV film)

Životní příbeh této paní me zcela odrovnal a zaroven je to neco nepředstavitelného, co všechno se mohlo stát... Paní Třeštíková dokazuje svůj dokumentární um,který je opravdu svetový a ač je to k podivu opravdu tomu stačí jen a pouze obdivuhodný příbeh jedné ženy proložený archivními ( a fakt silnými ) zábery.A ta poslední veta je silnejší než si myslíme!

Velký flám (1966)

"Are you? - You are? - Happy? - Thank you!" Gérard Oury umí točit VELKÝ filmy. Tento film patří mezi to nejlepší, co světový film v žánru válečné komedie vyprodukoval a jedna z nejlepších s L. de Funésem. Srovnání s takovou Sedmou rotou je nasnadě, nicméně Velký flám je velkolepější, vtipnější a v konečném důsledku i lépe zahraný a zapamatovatelnější. 90%