• Krátkometrážní

Pokropený kropič (1895)

Spolu s příjezdem vlaku nejlepší film roku 1895! :)

Cesta na Měsíc (1902)

Opravdu přelomový snímek a zatím nejstarší film (který se dá označit za film), který jsem kdy viděl. Z filmu přímo sálá Verneovská atmosféra stejně jako z filmů Karla Zemana asi o padesát let později. Ty animace a triky jsou prostě kouzelné. Z filmu je cítit ohromné nadšení pro věc, jak tomu u nových věcí bývá...

Velkej biják (2007)

Nevtipná "komedie". Nezasmál jsem se ani jednou. Ano, najdou se i horší filmy, ale tento je jedním z nejtrapnějších, který jsem kdy viděl. Chvíle mi přišlo, že šlo tvůrcům nacpat tam co nejvíc známých filmů i když vlastně žádnej vtip nevymysleli. Na druhou stranu se divím, že ten děj dává (alespoň trochu) smysl.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Škoda toho dabingu, jinak moje nejoblíbenější (možná jediná oblíbená) a dost návyková reality show. Super moderátor a hudba, ale nejlepší je stejně sledovat vývoj psychiky trosečníků, která samozřejmě nemůže být úplně věrohodná, ale to nic nemění na zábavnosti.

Krásný ztráty (2000) (pořad)

Michal Prokop se na moderátora moc nehodí. A zdá se mi, že ty otázky čte...Jinak nejlepší na celém pořadu je asi ten jeho song...

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Zábavný pořad, který se postupem času opakoval a hosté začali být opravdu divní nebo nezajímaví (nebo obojí).

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Kraus už nemá koho zvát (sběratelé mevídků, paní s prasečím mazlíčkem a podobná individua mi nic neříkají) a stále častěji se opakuje.

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Ty animovaný části jsem nesnášel. Jinak uznávám, že obsah pořadu není špatný, ale mě nic neříká.