mirecek

Mirek Barnet

okres Ústí nad Orlicí

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.11.2015  22:39

Sjetej spongebob cukrovou vatou supr. Jinak nic.

• 25.4.2015  23:11
    Interstellar (2014)

První půlka je lepší nevýjimečný sci-fi, ale ta druhá půlka už je i na mě moc "Fi". Nemluvě o tom jak se ze sebe snaží udělat citovou vymejvárnu. Asi jsem moc očekával 7/10.

• 22.2.2015  11:45

Taková klasická Sandlerovka... Jedna z těch lepších. Převlada normální humor nad tím dementně trapným, takže bych řekl taková pohodová rodinná komedie.

• 8.2.2015  19:30

Životopisný film o výjimečném člověku, by měl být výjimečný. Tohle se spíš blíží k nějaké romantické klasice... Myslím že po životopisném filmu o S.H bych o něm měl vědět víc než vím po téhlé romanťárně.

• 9.1.2015  16:20
    Borgman (2013)

Možná přehodnotím hodnocení pokud tento film uvidím někdy pod vlivem... potom by to možná mohlo dávat smysl...

• 25.12.2014  16:59

Je to horor stejný jako spousta jiných, vůbec nic výjimečného. A proč má tak vysoké hodnocení ? Přeci díky šťastnému konci -.-

• 27.11.2014  21:12
    Sviňák (2013)

Z jednej strany dobrý film. Bohužel do něj smícháno spoustu zbytečných, špatných a nudných blbostí které ho dost kazí. James hraje skvěle svoji roli, ale je tu moc přebytečných nebo možná nedokončených zápletek... určitě se to dalo udělat líp ...

• 24.11.2014  20:29

Na Strážce jsem se dost dlouho těšil a i přes to, že Marvelovky nějak extra nemusím čekal jsem dost. Mé očekávání to určitě nenaplnilo, možná pro to že jsem čekal moc... Ale i tak jsou poutavější než kde jaký super hrdina.

• 24.11.2014  20:20

Čekal jsem, že když už se opice naučili tak krásně mluvit, jezdit na koních a dokonce i střílet z kulometu tak ten film nebude stát za nic. Ale byl jsem příjemně překvapen... I když na příběh v prvním díle to zdaleka nemá pořád hodnotím hezkými 4.

• 5.11.2014  22:22
    Vejška (2014)

Na rozdíl od Gymplu, který mě bavil spíše svými hláškami a vtipy mě vejška zaujala spíš svou dramatickou částí... Až na absurdní konec supr.

• 12.10.2014  22:26
    Lucy (2014)

Hodka a půl utekla jak nic. Přibitý do gauče jsem zaujatě sledoval, čas nabral rychlost a než sem se nadál tohle zajímavý sci-fi skončilo aniž bych si na něj stihl udělat názor. S jistotou můžu jen říct že je zajímavé !

• 6.10.2014  08:45

Trochu vykradenej zdrojovy kod i kdyz to na nej dějově zdaleka nemá. Komedie a akce super ale příběhem to zaostává.

• 10.9.2014  23:36
    Sunshine (2007)

I přes jednoduchej námět se z toho dalo vytřískat určitě víc. Celý film sem si říkal, že i když je to celě mdlé a utahané budou to hezkě 4* ale ten konec byl i na mojí sci-fi fantazii moc nereálný.

• 8.9.2014  23:42

Týhle slátanině chybí jedna věc. Inspirováno skutečným příběhem.

• 4.9.2014  22:29
    Temné nebe (2013)

Příbeh mě příšel roztrhaný, některe sceny mě vedli k napěti a zamyšlení nad dějem, jiné zas spíš k úsměvu nad nedostatky. Ale urcitě jeden z těch spíše lepších novodobých sci fi/horrorů.

• 3.9.2014  22:55
    Robocop (2014)

Naposledy jsem viděl robocopa v 10 letech jako kreslenou pohádku, takže jsem nevěděl co od filmu čekat a byl jsem příjemně překvapený. Z děje co dokázali do 2 hodin nacpat, žádné zbytečné odbočky takže jsem se ani chvíli nenudil. slušný herecký i grafický výkon. A jsem vážně rád, že se film věnoval spíše postavě než akci.

• 1.9.2014  18:16

I když mi příjde snowporning the fake lepší než tenhle tak je to furt jeden z nejlepších snb filmů co češi natočili...

• 31.8.2014  23:01
    Vrtěti psem (1997)

Trochu přitažený za pačesy, ale jádro dobrý. Jak se snadně a lehko manipuluje. Se skvělím Hoffmanem.

• 28.8.2014  22:39
    Kdo je kdo? (TV pořad) (2014)

Starý dobrý lidi z hádej kdo jsem to tam držej. O nich to je a díky nim to je ještě celkem dobrý pořad kterej se da takle občas večer pustit.

• 27.8.2014  22:34
    Kolonie (2013)

Uplně bez energie a emocí...

• 15.8.2014  22:00

Tyhle filmy jsou ešte horší když vám už na začatku "řeknou" jak to skončí.

• 3.8.2014  12:40

Bez Segela by to byl asi jen sranec. Ze zacatku uz sem se bál, že tam hraje jen nakou vedlejsi roli, ale nastesti se oběvil a dodal filmu titul dobra komedie. Bohužel ani on uz nestihl zachranit scenu takže zustanu u 3*

• 3.8.2014  12:05

Al Pacino dokonalej ďábel, námět taky super. Film plnej napetí, ale na mě neskutecně protahovanej u některých filmu mi delka přes 2 h proste nesedi a devil's advocate je jednim z nich.Sceny napjaty, ale natáhli tak ze už me i přestavali bavit. Jako hlavně závěrečna scéna která se mi zezačátku fakt libíla ale u konce už sem jen chtěl aby skončila. 70%

• 22.7.2014  05:34
    Méďa (2012)

Je divné když si přizname, že se nam Béďa líbí vlastně jen díky sprostym scenkam o drogach a sexu, ale tak už se dnešní komedie točí a ikdyž je to možná nemorální a je to naznak toho že svět už spěje do hajzlu tak stejne nezbyva než se bavit a užít si to.

• 22.7.2014  05:15

21 jump street je jeden z těch filmů který by se špatným obsazení a režií dapadl jen jako sračka. Naštěstí se vše povedlo a dopalo to jako blázbivá skvělá komedie. Když na to je chuť tak to skvěle pobaví i po opakovaném shlednutí.

• 22.7.2014  05:06

Sandler je skvělej herec, jen nesmí hrat v každé sračce co se mu nabídne a hrat ve filmech, které mu sednou. Jednou z rolí do kterých se hodí je i Donny ve filmu That's my boy. A z velké částí i díky němu tohle není jen další z pruměrných amerických komedií. Tahle komedie me baví, i když některé scénky by se mohli zdát trochu dětinské tak mě stejně pobaví a film pro mě nepropadne zapomění a někdy se k němu urcitě rad vrátím.

• 22.7.2014  04:50

Představte si klasickou americkou komedii s dalším trepným napadem na scenař. To přesně Delivery man jen naštěstí s dobrým hlavním hercem, který aspoň umí pobavit i né příliš zdařenymi hlaškami. Tuťíš ve výsledku uplně klasicka USA komedy.

• 22.7.2014  04:32
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Tenhle seriál mám vážně rád a je na něm vidět, že je to momentálně nejvýdělečnější seriál a může si dovolit spoustu speciálních efektů.... Ale přesto že je GoT téměř dokonalý nikdy bych si ji nepustil jen tak, vždy na ni musím mít náladu abych si ji opravdu užil.

• 22.7.2014  04:20
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

I přes to že se na Dva a pul chlapa rad podívám, protože určitě každy díl dokaže pobavit se svými klasicky zabitými hlaškami od Sheena, tak to není seriál s kterým bych nemohl přestat dokud bych neshledl poslední vydaný díl. Jednoduše lepší než pruměrná oddychovka.

• 22.7.2014  04:12
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Skok sem skok tam, viděl jsem všechny doposud odvisílané díly a hodnocení na 4 hvězdach se drží jen díky první a druhé serii. Kdyby misfits utli po 3 seriích bylo by to supr, ale dokud se to da, tak proste museli točit sračku za sračkou přes nové herce po nedomyšlenej děj. No končím na hodnoceni tech par vydařených serií a nebudu strhavat za to jak to dopadlo...

<< předchozí 1 2 3 4