Planeta 51 (2009)

Nic nového, ale taky nic závadného. Neškodná jednorázová zábava.

Kopačky (2008)

Není to dokonalé, ale je to strašně příjemné a na mnoha místech mě překvapilo svou pravdivostí.

Pomsta šprtů (1984)

Právě jsem to viděl asi po patnácti letech a ten film má pořád svoje kouzlo. Je to sice ptákovina, ale taky úžasný guilty pleasure.

Fido (2006)

Originální rodinný zombie film s příjemnou retro stylizací.

Miluji tě k sežrání (2005)

Hlavní hrdina je takový kokot, že mu vlastně přeju jen to nejhorší a nejraději bych mu jednu vrazil:)

Avatar (2009)

Poprvé v Imaxu 3D, teď podruhé ve 3D v multiplexu a ještě by to chtělo jednou v originále. Prostě nádhera a strašně bych chtěl na Pandoru na dovolenou.

Tsunami (2009)

Jako komedie to na mě docela fungovalo a myslím, že i na těch místech, kde to tvůrci měli v plánu. Trochu se za to stydím, protože to není zrovna ukázka inteligentního humoru. Jako drama to ale nefungovalo vůbec, většina lidí se chová jako idioti. Po trikové stránce to bylo celkem ucházející. Samozřejmě se to nedá srovnávat s 2012, ale to stálo úplně jiné peníze. Je to vlastně takové guilty pleasure, ale na velkém plátně se to dá. (Filmasia 2009)

3 sezóny v pekle (2009)

Opravdu vynikající, stejně jako Protektor. Že by se blýskalo na lepší časy? "Můžu si šáhnout?" Jj, to jsem si vždycky přál říct:)