Tělo jako důkaz (1993)

No dobrá, erotické scény stojí za vidění - za ty ten bod. Jinak ale zasloužený propadák.

Lolita (1997)

Za tenhle snímek se nemusí stydět nikdo ze zúčastněných. Na nadprůměr pozvedá dílo Irons, jenž prokazuje, že role citlivých mužů mu opravdu jdou.

Žhavé výstřely (1991)

Žhavé výstřely jsou prostě králem filmových parodií. Naprostá klasika a totální kult. TAKHLE MÁ VYPADAT PARODIE!!! Film, který jsem viděl nejméně pětkrát a pokaždé se na něj podívám znovu, abych se zasmál stejným vtipům - tomu filmu prostě nelze odolat.

Řetězová reakce (1996)

Souhlasím s těmi, kteří tento film považují za nadprůměrný. Vždyť jde o perfektní sci-fi. Reeves opět prokazuje, že je mistrem civilního herectví a i jinak je tenhle film dost sympatický. U některých filmů asi nepochopím, proč propadly...

Zlaté oko (1995)

Povedená bondovka, ale nijak inovativní. Přesto se dá doporučit.

Apollo 13 (1995)

Jasně, je to patetické a vlastenecké, ale v tomto případě je to zcela na místě. Kromě velmi dobrých hereckých výkonů se vytáhl i scénárista - ačkoliv popisuje skutečnou událost, kterou zná celý svět, tak skvěle vtáhne diváka do děje. Zaujala mne scéna, kdy podřízený žádá nadřízeného o volno. Ten mu odvětí slovy: "Mně nezajímá, že Vaše žena rodí, my tady všichni děláme šestnáctky". I takové oběti se musely položit na oltář...

Krotitelé duchů (1984)

Velmi dobrá duchařská komedie, která pobaví, ale na které se podepsal kus času. V současnosti(2004) by už úspěch nezaznamenala. Skvělá hlavní píseň. Horší než druhý díl.

Vetřelci (1986)

Newt je výborná, to je bez debaty. Skvělá atmosféra, skvělá akce. Snad jen přílišná militantnost filmu by mohla někomu vadit.

Krotitelé duchů II (1989)

Povedená dvojka, která zaujme hlavně známou a pěknou hlavní písní. Kvalitnější zábava než v jedničce.

Vetřelec ³ (1992)

Potřetí se do stejné řeky vstupovat nemá a tenhle film je toho důkazem, i když výrazně horší není. Přesto nezaujme.