Casino (1995)

Brilantní mafiánská historka. Stone dokazuje, že je dobrá herečka. De Niro opět skvělý. Rozhodně neuškodí dozvědět se, jak to v kasinu chodí. Akorát se mi ke konci chtělo spát, řekl bych, že je film příliš dlouhý.

Thelma a Louise (1991)

Scottova variace na Butche Cassidyho a Sundance Kida se povedla(nominace na cenu Akademie jsou zasloužené).

The Doors (1991)

Povedený životopis vlivné skupiny přelomu 60. a 70. let. Opravdu věrohodně přibližuje tehdejší dobu. Stone opět prokázal, že umí.

Zachraňte Willyho! (1993)

Takovéhle rodinné snímky můžu. A tohle je pro mne skoro klasika žánru. Moc pěkné!!

Beetlejuice (1988)

Tahle duchařská komedie se Burtonovi rozhodně povedla. S takovým hereckým obsazením se ostatně ani není co divit.. Za pozornost stojí triky.

Notting Hill (1999)

Z trojice filmů scénáristy Richarda Curtise 4 svatby a 1 pohřeb-Notting Hill-Láska nebeská je tohle nejslabší. Pořád se ale jedná o nadprůměrnou práci, jen ne tak geniální jako zbylá dvě díla. Za velkou pozornost stojí scéna, kdy Grant se musí maskovat za reportéra, aby vůbec mohl se svou milovanou mluvit. Popisuje totiž věrně, jak funguje propagace filmu - kolik minut mají novináři na rozhovor, jak přísný musí být asistent hvězdy atd.

Batman (1989)

Jedna z nejlepších filmových adaptací komiksu.

200 cigaret (1999)

Kate Hudson si určitě všimnete. Scénáristovi se několik linií podařilo dobře propojit, takže nezájem o osudy postav(či dokonce nuda) nehrozí. Neambiciózní film, který potěší.

Útěk do Mexika (1994)

Basinger to jako chytré lupičce opravdu(RELATIVNĚ) sluší a je vidět, že si roli střihla s chutí. Kvality tohoto filmu rozhodně neurazí a jeho skouknutí se dá s klidným svědomím doporučit.

Miliardová hrozba (1979) (TV film)

Povedená komická parodie na bondovky. Staví ale na předvídatelném scénáři.