Jamalkaa

okres Havlíčkův Brod

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 5.11.2018  08:09
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Jak se ze seriálu, který skoro nemůžete vystát a ihned ho v televizi přepínáte (když Sue začne ječet), stane každodenní oblíbeností? Nevím, ale stalo se. Nyní je miluju! :-)

• 5.11.2018  08:04
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Děkuji mému příteli, který mi dal druhou šanci tento seriál dokoukat. (Při prvním pokusu jsem se u druhého dílu zeptala: "to se tam teď už bude jenom střílet?" Urazil se a vypnul ho. :)) ) Stálo to za to!

• 8.3.2017  20:44
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

SUPER!

• 22.2.2017  16:49
    Hubert a Staller (TV seriál) (2011)

Co si takhle pustit večer před spaním? Pro pohodu, relax, dobrou náladu a na nic nemyslet? Hubert a Staller jasná volba!

• 19.12.2016  09:16

Jsem moc ráda, že se dá ještě natočit celkem hezký a milý český film s KRÁSNOU VÁNOČNÍ ATMOSFÉROU.

• 21.11.2016  22:29
    Ve znamení raka (TV seriál) (2010)

První dvě série byly naprosto SUPER! Třetí mě bohužel zklamala a vůbec se mi nelíbila. Čtvrtou a zároveň poslední řadu jsem sledovala už spíše z "povinnosti". Přesto velmi originální a podařený seriál. Hodně jsem si na hlavní postavy zvykla a budou mi chybět.

• 19.10.2016  10:54
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Miluji Ally! Miluji celý seriál. Všechny postavy mi přirostly k srdci. Miluji soundtrack a barovou zpěvačku. Miluji Ally osobní píseň. Baví mě řešení "podivínských" sporů. Baví mě inteligentní humor a trhlost postav. Miluji svěřování důvěrností na společných záchodcích. Prostě celé je to super (především první 3 série - a nástup výborných Ling a Nell <3 ) a hrozně mě to baví. :)

• 7.10.2016  15:10

Hodně zajímavý a nevšední film s kvalitními herci, ale asi mi to stačilo vidět 2krát do konce mého života :D

• 4.10.2016  19:49
    Perfect Days (2011)

Bylo to docela dobrý! Vcelku příjemná podívaná. Nejvíc se mi líbila maminka a její "řeči" a velmi mile překvapil Ondřej Sokol. Chýlková samozřejmě SUPER herečka! .. "Já jsem jenom myslel, že když si mě pozvala k sobě nahoru na panáka..." Nono, no právě, na panáka..ne na..., ne na kafe.."

• 4.10.2016  11:15
    Definice lásky (TV film) (2012)

Takový ten film, který nenadchne, ale ani neurazí...

• 3.10.2016  15:28

Román pro ženy mě neskutečně baví. Líbí se mi na něm asi uplně všechno. Atmosféra filmu, styl vyprávění, svižnost. Baví mě humor, hlášky a všechny postavy. Soundtrack ala Iva Frühlingová je velmi příjemný. Nevím,.. má nějaké kouzlo, originalitu a nikdy se mi neokouká. MÁM TENHLE FILM PROSTĚ RÁDA, SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST! Oblíbené hlášky: "Nazdar, Lauro. Musím bohužel konstatovat, že ani dnes nevypadáš vyrovnaně.", "Naši furianti...Há, to bude doufám komedie", "Ježiš, to je idiot. Podívej se, co má za mobil.Takovej křáp.", "Představ si, do zadku! A ani jí k tomu nepustil hudbu! "A aa, bez hudbyy, aahh." ......

• 27.7.2016  11:52

Smoljak, Svěrák, Abrhám? Zaručená kvalitka! Výborný. :)

• 27.7.2016  11:47

Miluju tenhle film, miluju hlášky, co jsou v něm! :)

• 27.7.2016  11:45

Není co dodat, je to jeden z českých filmových klenotů. "Ale je tady krásně!"

• 1.6.2016  20:43
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Koukatelný, VTIPNÝ :-) Nenáročná a příjemná podívaná s hezounem Patrikem Děrgelem a krasavicí Soňou Norisovou.

• 30.5.2016  10:22
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Podlehla jsem, nelituji. Některé výkony jsou vážně super a stojí za to je vidět. Petr Rychlý se neuvěřitelně proměňuje, nikdy jsem ho jako baviče neměla ráda, ale tady Respekt :).

• 30.5.2016  09:58
    Kurňa, co to je? (TV pořad) (2013)

Tahle soutěž není sama o sobě nějaká BOMBA, nejvíce záleží na hostech. Takže když se to dobře sejde, velmi se bavím a nasměju se. Jindy to stojí za prd. Ovšem synovec Kuba Zedníček mě vždycky zaujme jeho nezvyklým projevem :-D

• 30.5.2016  09:52
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

Moje nejoblíbenější talkshow u nás.. Není potřeba žádných estrád. Stačí skvělej Karel Šíp, kterej je neskutečně svůj, je přirozeně vtipnej, někdy dokonce velmi "roztomilej" :-D Není trapnej a zbytečně se nepředvádí. Vždycky je to pro mě příjemná podívaná, člověk se zasměje, odpočine si u toho a dozví se něco nového.

• 1.5.2016  23:56

Dlouho se mi do tohohle filmu nechtělo, ale nakonec příjemně a mile překvapil. :-)

• 7.3.2016  10:59
    Polednice (2016)

Super! Moc pěkná atmosféra, je to skvěle udělané! Herecké výkony na výbornou. Člověk se u toho pěkně vyleká a zároveň se i zasměje. Povedlo se, líbilo se!

• 2.3.2016  11:18
    Nejlepší trapasy (TV seriál) (2013)

Některé díly velmi pobaví. Nejlepší jsou ty s policisty a lumpem Pavlem Liškou. Ty by si zasloužily více hvězd, ale bohužel jiné díly jsou daleko slabší. Většinou ale příjemná a nenáročná televizní zábava provázená skvělým Miroslavem Táborským.

• 2.3.2016  10:52
    3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2004)

Vtipné příhody, oblíbení herci, inteligentní humor a to vše v čele s největším sympaťákem Mírou Donutilů! Ideální pro pohodové večery.

• 21.2.2016  23:03
    Schmitke (2014)

Zajímavý, divný, chvílemi vtipný. :-D Tak nějak nevím, těžko hodnotit.. Znovu už se na to nepodívam. Ten rámus už taky nechci slyšet. :-D

• 21.2.2016  22:56
    Deadpool (2016)

Vtipný to bylo, občas to bylo přiblblý, ale většina fórků pobavila! Ale celkově to na mě bylo moc prvoplánově líbivé..

• 7.2.2016  21:49
    Zločin v Polné (TV film) (2016)

Bohužel pravdivý příběh. Sice starý, ale v lidech je rasistická, protináboženská - bezdůvodná nenávist vůči nevinným stále. Hnus co to dokáže. ODPAD za tu lidskou zvrácenost, lži, hloupost a manipulaci.

• 6.2.2016  23:12

Klasická celovečerní srajda pro celou rodinu. Dlouhá, zbytečná, ohraná NUDA s rádoby vtípky. Nelíbilo se mi to.

• 6.2.2016  20:07

Zpočátku velmi rozporuplné pocity. Nebyla jsem si jistá, co si myslet, jeslti tomu mám dát šanci, nebo je to naprostá kravina.. Postupně se mi to dostávalo pod kůži a nakonec zvítězily pocity dobré! Zase trochu něco jiného, ale určitě to ocení jen menšina..... Skvělá scéna s karaoke! :D

• 28.12.2015  00:25
    Korunní princ (TV film) (2015)

Pěkná pohádka... Dobré herecké obsazení! Hezký sympatický princ - Patrik Děrgel, konečně taky moc hezká princezna - Eva Josefíková, Abrhám jako zlý čaroděj velmi pobavil:-D, Cecil - Jarda Plesl - nejhorší vlasy na světě:-)) Zkrátka tohle se povedlo.. "Dobrý den":-))

• 27.12.2015  21:40
    Správnej dres (TV film) (2015)

Tak to byl trapas k pousmání :-))))

• 25.12.2015  22:06

MISTROVSKÉ DÍLO. Pro mě je tohle umění! Ti nejlepší herci - špičkový Sovák, humor, hlášky.. Nikdy se neokouká. Jeden z nejlepších filmů co znám.

<< předchozí 1 2 3