• Krátkometrážní

Lepší už to nebude (1997)

Naprosto bezvadně sehrané všechny důležité role, tedy jak Jack Nicholson tak Helen Hunt a Greg Kinnear a samozřejmě i bezvadná režie Jamese L. Brookse. Je to film co se vám prostě zalíbí. Plus nezapomenutelná role psa :D 5* míň ani ň.

Let's Pollute (2011)

Krásná satira na znečišťování Země. Která je sice přehnaná, ale pravdivá. Doporučil bych to všem, kteří stále nepochopili, že ekologie není fraška o kterou se nemusejí zajímat... 80%

Liga výjimečných (2003)

Ačkoliv hodnocení tomu nenapovídá, tak mě se tento film opravdu zamlouval (hlavně na první shlédnutí, kvůli druhému jsem ubral hvězdičku). Liga Výjimečných se stal posledním hereckým kouskem Seana Conneryho a dle mého to byl úctyhodný odchod do penze ;) Režie je také vydařená, krásně vystihuje tehdejší dobu a novodobé "hračky" hrdinů jsou svojí extravagantností a novotou až bijící do očí, ale kupodivu mi do děje zapadli bez větších starostí. 80%.

Lítám v tom (2009)

Kdyby jste film uřízli v půlce byl by z něj velice dobrý snímek. Až do té doby jsem si říkal, že je to fakt dobrý. Pak se bohužel začne děj strašně táhnout a vy začnete být znudění. Konec taky stojí za houby a tím se z "Up in the air" stává průměrný až podprůměrný snímek s hezkým obsazením. 50%

Logan: Wolverine (2017)

No pár vítek bych měl.... Jednak mě takhle rozesmutnit (filmem, koncem série) to je prostě podpásovka :D A pak, že jsem od x-menů vždy očekával hlavně akci, mutanty a souboje, atd. Toho jsem se v první polovině moc nedočkal, respektive za první hodinu se tam toho moc nestane.... Tím ovšem nechci říct, že by to byl špatnej film, to určitě ne. Jen při pohledu na starého Logana si uvědomíte co všechno má za sebou a začne vám ho být líto, což u komiksových hrdinů nechcete.... Nicméně film je úžasnej, dává smysl, krásně natočenej i zahranej. Prostě je super, jen mě sakra hrozně rozesmutněl :( :D 85%.

Lovci hlav (2011)

Docela slušná práce. Akce je více než dost, děj je přímý a vaše odhady co se stane jsou naprosto chybné ;) Herci hrajou tak jak umí a není to rozhodně špatné. Dokonce se i párkrát zasmějete a lekací scény také nechybí. Tak nějak si uvědomuji, že žánrově je toho mnohem více než-li jen Krimi/Thriller, chybí ještě Drama/Komedie/Horor(svým způsobem). A i přes žánrovou "nadupanost" je snímek správně uhlazený a vše sedí. Každopádně doporučuji 85%.

Madagaskar, cestovní deník (2010)

Moc přímočarý, téměř nic neříkající a (nevěřil bych, že to řeknu u filmu trvající 12min) zdlouhavý. Co je hezkýho je grafická stránka, která není tak obviklá a hezky zpracovaná... 30%.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Ŕíkejte si a hodnoťte co chcete a jak chcete ale tyhle animáci mají na to aby se umístily v červených číslech.... Jelikož Madagaskar, Doba ledová a Wall-e jsou nejlepší animáci co kdy byli. Plus dvojka dle mého překonala první díl, tak si ubohých 68% vážně nezaslouží.

Madagaskar 3 (2012)

Naprostá spokojenost. Madagascar dokazuje, že s přibívajícími díly nemusí zábava ochabovat. Opět znova spousty vtipů, nových míst a nových zvířat dokázalo vykouzlit úsměv na mé tváři a nebyl zapotřebí ani bůh ví jak promyšlený děj ;) 100%.

Machete (2010)

Tipická Rodrigézova přehnanost sama, u které si po pár minutách řikáte, že to asi nedokokukáte jaká je to hovadina, ale pak přijde na scénu totálně nahá krasavice, která si z přirození vytáhne mobil a vám je už jasné, že se prostě na to dokoukáte a mimo nádherných pohledů na Jessicu Albu či Michelle Rodriguez se nebudete moci přestat smát té naprosté přehnanosti. A to co udělá Steven Seagal na konci, no z toho umřete :D. 80%.