Útěk z vězení (2005) (seriál)

Mít mapu vězení vytetovanou na těle s tím můžou přijít jen Američané, ale na druhou stranu velmi originální nápad. Povedený seriál který mě udržel v napětí až do konce každé série a v každé nové sem byl napjatý ještě víc.

Vagabond (2019) (seriál)

Bůh války Lee Seung Gi předvádí životní výkon a tenhle typ akčního seriálu mu prostě svědčí. Ale není to jen Lee Seung Gi, ale i Bae Suzy, Shin Sung-Rok a nebo skvělá Moon Jeong-Hee jako charismatická Jessica Lee se ve svých postavách neztratili. Obsazení skvělé, akce i výprava velice nadprůměrná. V některých dílech sice až přespříliš roztřesená kamera, ale to je asi tak jediná věc, která mě teď napadá, že by potřebovala napravit. Každopádně to je skvělá jízda, která blížícím se koncem graduje a velkolepé Grande Finále zvládl režisér Yu In-Sik na jedničku. Vynaložené prostředky na seriál jdou vidět a tvůrci díky nim dokázali natočit skutečně něco velkého... Něco na co můžou být pyšní.

Vánoční láska (2017) (TV film) odpad!

Neskutečně předvídatelný vánoční nesmysl, který není ani vtipný a ani zajímavý. Hlavní hrdina se po celý film na hlavní hrdinku kouká jako na svou večerní svačinku. Na čele má napsané, jsem úžasný frajer a stejně mi neodoláš. Úlisné ksichty, které hrdina dělá po celý film mě téměř vytáčel. Na to že si daly pusu asi 30 vteřin po tom co se poznali něčemu nasvědčuje. A ten lehce erotický sen hrdinky byl už vrchol příšernosti. Všem nedoporučuji si tento film pustit a nezachrání to ani švédské zasněžené Laponsko.

V červenci (2000)

Nejsem žádným milovníkem německých romantických komedií, kterých německo za rok vyprodukuje docela hodně, ale tenhle film je světlá výjimka. Taková pohodová romantika procházející po celé evropě. Film který mě dostal do kolen.

Víla Zuběnka (2010)

Už při minulých komediálních rolích Dwayne Johnsonona jsem si všiml jeho talentu na mimické hraní, tady v téhle roli svou mimickou nadanost ukázal v plném lesku, docela koukatelný a legrační film 54%.

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Vím, cos dělal v pátek to zní jako nějaký voajérský pořad 0%.

V.I.P. (1998) (seriál) odpad!

Otřesné herecké výkony byly amatérské tak moc, že byly vidět pouhým jedním okem a tím druhým to byla tak okaté.HRŮZA A ODPAD V JEDNOM

Vítejte v džungli (2003)

Skvělá zábava, mimoto skvělý nápad režiséra dát do kupy Scotta a The Rocka.

Vosí hnízdo (2002)

Překvapivě dobrá akce, na to že jsem od toho nic světoborného nečekal to bylo koukatelný 70%.