• Pohádka

Zombieland (2009)

Horor? Ani náhodou! Komedie? Spíše pokus o pár vtipných hlášek. Velké zklamání, opravdu nechápu zdejší hodnocení. WH byl super, ale to je tak vše. Ve výsledku nuda. Dávám slabé 2* za můj oblíbený zombie žánr.

2012 (2009)

Čekal jsem obrovskou sra*ku, protože jinak podobné filmy nedopadají, ale ve výsledku vcelku uspokojivé. Ujížděcí scény před něčím na 1 m mě odjakživa nasírají, že mám chuť film vypnout, ale jsem rád, že jsem vydržel do konce. Závěrečná část s archami se povedla.

Ctihodný občan (2009)

Perfektní rozjezd stále sílící každou minutou, bohužel zklamání přichází v poslední třetině, kdy se dozvídáme jak Butler akce řídí (větší sra*ku snad nemohli vymyslet). Předvídatelné akce : výbuch aut i závěrečný výbuch. Námět skvělý neuspokojivé zakončení, velká škoda.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Hodne pomaly rozjezd prvni serie, celkem prumer. S pribyvajicimi dily roste neskutecna zavislost :) nadupana 2.serie!!!

Brazil (1985) odpad!

Vetsi zhovadilost jsem dlouho nevidel.

Stáhni mě do pekla (2009)

Presne po stylu Evil dead kombinace hororu a komedie. V hororovych scenach me pekne mrazilo v zadech.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Neskutečná slátanina, děj úplně o ničem, nudné kecy o záchraně, nebavící megalomanské akce a ničení. Hnus.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Sakra tenhle filmek mi sedl perfektně, nečekal jsem mnoho stejně jako od prvního dílu. Bojové scény skvělé a při závěrečné srdceryvné scéně, která tam sice nemusela vůbec být, mi ukápla i slza :)

Zodiac (2007)

Nudná vleklá s*ačka. Atmosféra a napětí na nule, pořád se jen kecá. Tohle je v kategorii Thriller, Drama? Proč proboha? Finále žádné. O jakém mrazení tady všichni mluví? V zádech mě možná mrazí z přeleženého těla ze 150min stopáže! Finchera mám rád, ale tohle opravdu nebrat.