Shrek: Zvonec a konec (2010)

Shrek svým způsobem dospěl – vede poklidný život v bažině, vychovává trojici malých zlobřátek a neustále oplývá láskou k Fioně – těžko ale říct, jestli je to dobře. Vizuálně série udělala určitě velký krok dopředu, obsahově ale poněkud zaostává. Když si vzpomenu na nedávné zakončení Toy Story, mám pocit, že rozloučení se Shrekem mohlo být o něco důstojnější a zajisté i zábavnější. Tančící zlobři, ba ani vypasený Kocour v botách, film opravdu nezachrání. - 45%

Dostaň ho tam (2010)

Chlupatou zeď do každé domácnosti!

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Hugh Jackman nasadil laťku uvádění Oscarů opravdu vysoko a Alec Baldwin se Stevem Martinem se mu, i přes skvělou scénu s Paranormal Activity a pár vtipů (zvláštní, že si ani na jeden nevzpomenu...hmm...) zdaleka nevyrovnaly. A proslovy u hereckých nominací by mohly být opravdu kratší - chápu, že je hezký slyšet jak jste úžasný, jak jste tak strašně "kind, amazing a wonderful", ale slyšet to pětkrát za sebou akorát se zaměněnými jmény herců / hereček? No...

Nejtajnější přání (2008)

Jedna hvězda za Michaela Ceru (nebylo to teda moc vtipný, ale Michael je Michael - jen jeho existence mě potěší v jakémkoliv filmu. Záhadou mi zůstává, proč v něčem, jako je tohle, hraje. Ale budiž...) a za scénu s rodiči a skrytou kamerou.

Hale and Pace (1988) (seriál)

"Čumíš na mě?" "Ne, to ty čumíš na mě!"

Stůj při mně (1986)

"Myslíš, že by mohl Mickey Mouse přeprat Supermana?" "Mickey Mouse je kreslenej, za to Superman opravdovej!" "Ale jednou jsem ho viděl, jak na jednom prstu udržel pět slonů!"