NON-STOP (2014)

dlouhou dobu napínavý thriller až ten konec je jakýsi dojebatý!! Liama Neesona jako herce beru tak za něj jedna hvězda navýc

Signál z neznáma (2014)

v celku zajímavý film hodně tajemna a otázek konec částečně něco vysvětlil ale musím vytknout hodně pomalé tempo až chvýlema to zavánělo nudou

Drákula: Neznámá legenda (2014)

průměrná ftákovina. aby drákula zachranoval svou rodinu tak to už je moc to přehnaly drákula je zvíře které má sakra chut na krev a ne tam zachranovat svého syna.

Ona (2013)

je to asi naše smutná budoucnost prožívat orgasmy s operačním systémem a iphonem. blbost.

V bolestech (2013)

hodně amatérské ale dodíval jsem se dokonce.

300: Vzestup říše (2014)

Slabota zachranuje to jen Eva Green divokým sexem a svým poprsím které na chvilku ukáže a ksichtem krásné záporačky

Transformers: Zánik (2014)

opravdu průser ti upocení herci jako Mark Wahlberg to byla katastrofa jak nasel tu pistolku na lodi už jsem věděl že vystřílí co pude pobíhal tam stou pistolkou jak debil a Nicola Peltz té bych radil rovnou do porna tam bych si ji dovedl představit v objetí 3 řádně vyvynutých negrů!!!! ale abych jen nenadával tak akce bylo dost a hollywood efekty v pohodě.doporučuji jen s velmi pevnýma nervama!!!!!

Coherence (2013)

bylo cítit nedostatek peněz velká za motanost filmu kde chodí stejné bandy lidí z jedné dimenze do druhé a celý děj nemá hlavu ani patu vysvětlení děje a konce snad vůbec žádné!!

Hvězda kriminálu (2013)

nějak jsem postrádal děj i když njk náznaky tam byly vztah otce a syna a rvačky slabý průměr