Animal (2014)

rozhodoval jsem se mezi 2 nebo 3 hvězdami a dal jsem 3 protože je pravda že mě tento béčkový snímek nenudil

Ďáblův uzel (2013)

hodně napínavé a mrazivé atmosféry do filmu přináší to že příběh je natočen podle skutečné události a závěrečné titulky za které múže divák být rád. průměrné herecké výkony ale jinak mě film bavil takže jsem spokojený

Godzilla (2014)

každému se líbí něco jiného mě tohle godzillováni se moc nelíbilo jinak efekty byly dobré ale herci o ničem a musím přiznat že pacific řím se mě líbil o malinko víc

Noe (2014)

na to jak jsem se těšil tak musím říct že docela zklamání vizuelně průměrné a ne všichni herci mě tam seděli např Emma Watson alias hermiona ta v tom filmu byla naprosto hrozná věřím tomu že po pár pivech se u toho dá i usnout ((((-:

Zimní příběh (2014)

průměrný né úplně logický film který mě v podstatě bavil a nenudil. takže si užijte pěknou fantasy romantiku.

Metro (2013)

hrozný prúser amatérská sračka nesmyslné věci tam dělají a ty pokusy o humor děs 2 hvězdy jen že nápad nebyl tak zlý ale to by to musel vzít do rukou někdo jiný

Robocop (2014)

dávám průměr nějak mě ten film nechytil čekal jsem trochu víc, akce ve filmu bylo dost. Ale to je asi tím že mě robocopa nebavily ani starší díly.

Joe (2013)

průměrný film snad jen zbytečně dlouhý. ale zajímavé je že Garryho otec který mlátil rodinu a okrádal o peníze prodával svoji dceru byl bezdomovec Gary Poulter kterého našli jak se motá kolem štábu a dali mu roli a pár měsíců po natáčeni zemřel uchlastal se za ty jejich prachy. mimochodem zahrál dobře.

Emperor (2012)

dobrý výlet do historie americko japonské války a řešení problému po kapitulaci japonska