Pompeje (2014)

celé mi to přišlo nějak amatérské málem jsem se lekl že to ti 2 milenci přežijí jediné plus bylo že všichni zemřeli kdyby se někdo zachránil tak jeto jasný odpad.

Prohnilá země (2014)

průměrný film který mě ničím nepřekvapil ale ani nenudil. jen jsem nečekal že je vtom autě vyhodí do vzduchu myslel jsem že je unesou.

Město ztracených dětí (1995)

naprostý úlet s takovou blbostí to je děs. je to škoda vůbec takové filmy točit!! jedna hvězda za Ron Perlman ze do toho měl odvahu vůbec jít a zahrát si v té blbosti.

Stalingrad (2013)

asi jsem čekal víc ani nevím co napsat jen že bych dal asi 3 hvězdy kdyby tam nehrály kulečník se střelou z děla o tank a strílely za roh. tech blbostí tam bylo víc. a celkově to bylo nějak divné tod vše ale neusnul jsem (((((-:

Syn Boží (2014)

opravdu šílená tragédie co tohle mělo být jedna hvězda jen za to, že to za nás všechny vydržel ((((-: ale měli mu přidal tím bičem!!! takové bláboly a sračky další posilování posrané sekty jménem křestanství. A když už bych se měl na něco takového dívat tak jedině od Gibsona ten to měl aspon krvavější!!

Patrick (2013)

u mě slabý průměr nic děsivého už se nato nikdy nepodívám

Zlodějka knih (2013)

pěkný dojemný válečný příběh z trochu jiného pohledu.I když se mě to chvílemi zdálo trochu dětské ale ditě tam hrálo hlavní roli tak je to v pořádku.Sophie Nélisse, Geoffrey Rush, Emily Watson skvěle zahrané.

47 róninů (2013)

vcelku dívatelný příběh o samurajích a nějaké jejich legendě. pěkné prostředí Keanu Reeves taky v pohodě.

Wolf Creek 2 (2013)

skoro škoda se nato dívat tak tupé chování postav jsem už dlouho neviděl!!!! Jedna rána kladivem do hlavy nestačí to musí přiskočit a tu hlavu mu rozmašírovat a ne si sním vykládat blbosti pro příště když vás někdo unese.

Insidious 2 (2013)

O něco slabší než 1 díl. V 1 polovině filmu jsem se trochu lekl nějakého toho vrznutí ale v druhé polovině se to nějak pojebalo a v podstatě mě to přestalo bavit.