Noční jízda (2013)

skvělý film čekal jsem všechno ale tuhle zábavu opravdu nee. jeden herec jedno auto a spousta telefonátu. řešení celého budoucího i minulého života po telefonu paráda!! dobrý herecký výkon Tom Hardyho!!

Transcendence (2014)

nápad a myšlenka snad dobrá jen si tak říkám proč to ten počitačový depp nevyhrál když ovládal všechno (-:

Zmizelá (2014)

dobrý film s hodně překvapivými zvraty a dobrou atmosférou,konec filmu taky zajímavý.

Strážci Galaxie (2014)

doprdele tohle byl zase odvaz parta barevnákú v čele s křečkem opravdu to se snad už všechno točí jen pro hodně mladé publikum?? doufám že se to mému 5 letému synovy bude líbit snad mě s tím nepošle do- však víte kam.

V oku tornáda (2014)

přišlo mě to jako béčková slátanina o tornádu obřích rozměrů a ti 2 ožralí blbci to jsem absolutně nepochopil to byl nějaký úlet nebo co??

Rohy (2013)

průměrný film s trochou romantiky kdyby neposraly ten konec, takový čert (((((((-:

Amazing Spider-Man 2 (2014)

totální blaf tohle už je točené jen pro hodně mladé publikum jedna hvězda jen za docela povedené efekty.

Dárce (2014) odpad!

opravdová sračka nedoporučuji vůbec nikomu!!!!!!!!

Volání (2014)

jde o podprůměrnou krimi s blbým naboženským podtextem takže vcelku nuda.

Labyrint: Útěk (2014)

snad by to nebylo ani tak zlé kdyby tam nehráli ti posratí pubertáci ale bylo to lepší než pojebaný hunger games