The Passenger (2023) odpad!

Z celého tohoto díla je zajímavých dohromady tak 5 minut. Po zbytek času můžete sledovat už jen to, jak dva zmagořelí nikdoši jedou autem, mluví a čumí. ⬇️ 4%

Eyewitness (2016) (seriál) odpad!

Seriál s 5% děje, zbytek je vata a domininantním obsahem vaty jsou dva mladí muži s vyšší teplotou a rodinné záležitosti kolem paní policistky a jiných nezajímavých lidí z vidlákova. Je to nezajímavé, nudné, levné. Proto jsem se proklikal jen dílem 1, částečně 2, zbytek jsem pro naprostý nezájem vynechal a pak jsem za 5 minut doklikal díl 10. Hodně mizerné. ⬇️ 2%

Rampage (2009) odpad!

Chaotická amatérská vytřepaná bezobsažná sračka. ⬇️ 0%

In Fear (2013) odpad!

Dva až tři nikdoši jezdí autem, čumí a žvaní. ⬇️ 0%

Napóleonsskjölin (2023)

Začalo to až příliš nadějně na to, aby to vydrželo dlouho. Hezká a chytrá hlavní hrdinka, zajímavý a napínavý příběh. Brzy už to ale nebylo tak zajímavé a napínavé a i na hlavní hrdince bylo poznat, že bez makeupu už nic moc a že není chytrá, ale blbá a moc toho nepředvede. Držel to asi jen ten příběh, který byl zajímavý v kombinaci s prostředím. To ostatní bylo takové trochu kýčovité a laciné, závěrečná pointa a ukončení pak slaboučké a plané. ➡️ 47%

Zvířata (2022) odpad!

V prvních 17 minutách, déle jsem nevydržel, bylo 100% zbytečných záběrů a některé dokonce zpomalené. Nedívatelný a hypernudný maras. ⬇️ 0%

Twisted Metal (2023) (seriál)

1️⃣ 1. série je taková blbinka podle námětu Mad Max. První 2 díly jsou sice pitomé, ale místy je tam dobrý frk a nějaká krev, tak budiž. S přibývajícími díly se frky opakují a přestávají bavit. Skoro neustálé kecání hlavního hrdiny zkraje pouze vadí, později vadí hodně, a ještě později na něj začne být člověk alergický. Hodnotím snahu a snad to ve 2. sérii udělají lépe. ⬇️ 10%

The Last Voyage of the Demeter (2023)

Drákula se reinkarnoval do zubatého létajícího Gremlina a vydal se na trip lodí odněkud z Rumunska do Anglie. Námořníci mdlého rozumu ani opakovaně nepochopili, že jemu podobní na slunci shoří a tak, místo aby zamířili k pobřeží, v klidu ve dne opustili loď na člunech a nakaženou loď potopili, jedou s ní pořád dál. Hlavní akci pak taktéž naplánují na noc. No jak tohle břídilství může asi dopadnout? Jinak film byl velmi zdlouhavý. Prakticky pořád jsem poskakoval dopředu, bo mě to nudilo a táhlo se to. ↘️ 25%

Jak odpálit ropovod (2022) odpad!

Amatérský výblujek o nějakých militantních ekokokotech. ⬇️ 0%

Don't Hang Up (2016) odpad!

Kdyby to nebyla tak nudná amatérská šlichta, mohlo to být i fajn. Ale to by to musel natočit někdo jiný, s jiným obsazením a hlavně úplně jinak. ⬇️ 4%