Hádkovi (2022)

Určitě českej naprumer film, ty spojitosti i soundtrack super, celý natočené v jedne místi, krásné stylizované, Sandra Nováková postavu 18ctky pořád na to že je mamina. Trochu mě štval název hadkovy, protože se pořád hadaj, no ale oni vlastně na hadkovy celkem vypadaj 😀. Nacastoní top herci, za mě povedeni. Čelo dobu jsem si říkal že jak tam se vším zamíchá Polisenska, to se sice nestalo, ale i tak super je to koneckonců o absurditě hádek že?

Střídavka (2022)

Takový ten klasický český film do televize, není moc vtipnej, chytrej a dějově slabší. Normálně si ho nezapnes, ale když v tv zrovna běží tak už tak nějak dokoukas abys věděl jak to dopadne

Uncharted (2022)

No docela mě to bavilo, ale to tak stupidni jak to jen jde, estli ke to podle hry, tak chudáci hráči - jakože v podzemí je signál na GPS, v narvanym klubu si nikdo nevšiml ventilace o velikosti do kterýho by se vešel člověk, všude znaky taky ne apod... Velmi divný. Ale vesměs bavilo - jednohubka ok

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Ten konec byl na mě takovej napůl ukončenej, to moc nemusím, ale jinak docela ok, asi si každej zahrál co už párkrát hrál.

Morbius (2022)

Já teda jen hledím na to hodnocení tady, mě to přišlo strašně super snad po všech stránkách

Stín v oblacích (2020)

Atmosféra herecky výkony jsou v podstatě dobrý, ale ten děj je naprosto debilni. A tým debilni myslim fakt debilni. Spadnout z letadla, kde výbuch jiného letadla pod tebou udělá takovou to vlnu že tě to chodí zpátky do letadla????

Rodinu si nevybereš (2020)

Konečně film, kterej si užili jak herci, tak diváci, rychle rozbehlej takže působil delší než byl. Den je tak správně zamotanej a konec překvapí - za mě super

Vyšehrad: Fylm (2022)

Velmi dobrej film obzvlášť na české poměry sice. Štáfek a Vaculíková top jako v seriálu.

Rychlá rota (2022)

Co je tohle za slátaninu sakra? To nemá hlavu i patu. Ale Easter eggy byli fajn. Jinak katastrofa

V létě ti řeknu, jak se mám (2022)

Co to bylo za kravinu, nechám tam jednu hvězdu za herce, který to dost držely herecky, jinak hrůza a děs. Jsem si všiml že režisérka má samy hovadiy celkově.