Duna (2021)

Docela nudnej film. Ten film měl mít tak hoďku s tím co se tam odehrálo. Děj: nepřítel napadl město a princ s matkou utekli. Dost slabí na takovou délku. Herci super. Kostýmy super hudba perfektní, nastínění světa super .asi 85% filmu vzniklo v kanclu na komplu se mi tak zdá. Dvojka bude snad lepší. Vedle velkofilmů Spiderman 3 nebo matrix 4 to teda vůbec neřadim.

Brickleberry (2012) (seriál)

Enormně mě štve že se netočil další díly.

Šarlatán (2020)

Dobrá kamera, zajímavý příběh, herečky a hudebně/zvukově top, ale mě tam jde poznat až moc touha po oceneni. Není to chronologicky ale flashbackov, aby to působilo víc profi. Před kamerou je co chvíla rozmazané okno, plot apod. Konec neukončený v podstatě. Na mě moc umělecký ale jsem rád že jsem viděl a peněz nelituji, takže vlastně v pořádku, ale kamarádum bych nemohl říct ,,běžte je to bomba"

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Škoda že kvůli covid se nepokračuje do 2. Série. Konečně něco co je dobrý a má to 20 minut

Princezna zakletá v čase (2020)

Velmi zajímavá pohádka, která mi připadala i pro starší možná vážnější motiv, ale princezna měla fajn humor. Není moc co vytknout, možná písnička mohla být chytlavější. Herci super, Příjemné překvapení Natalia Germani, kterou jsem upřímě nikdy neviděl. A moje oblíbenkyně z Hastrmana Simona Zmrzlá mě zase bavila, škoda že jhe tak málo vidět. Kdyby mě někdo řekl že role byly psané na míru, absolutně bych tomu věřil.

Los ojos de Julia (2010)

Tak to mi přišlo trošku slabší, a snímek měl 2 hodiny, ale začalo to hned akcí, v tomto jsou španělské horory lepší

Chata na prodej (2018)

No docela se divím obsazením, protože těm film už podle scénáře je jasný že nebude žádné trhák, a že je to takový ten pravý český film poznáte během rybích 5 sekund, což není nutně špatně. Kamera je taková amatérská, hodně se snaží zachytit atmosféru tak nějak postaru.scenar je sice úplně chabé, ale režisér se snažil vykreslit postavu. Když tento film uvidím v tv za 2 roky neprepbu ho když nebude v tv nějaká bomba, proto si myslím že tento film musí být dělaný jako televizní.

Zoolander No. 2 (2016)

Škoda, jednička byla opravdu jedna z nejlepších komedií a dvojka tak slabá.