Krvavý Valentýn (2009)

Kouzelně pitomá podívaná. Ale žánr je držen presně a podle šablonek.

Fraška (1992)

Velmi zábavný náhled do života jedné netuctové herecké společnosti.

Cesta do Indie (1998) (TV film)

Klidné a nevtíravé nakouknutí do Indie. Igor Chaun dokázal vést rozhovor snad s každým.

Eliška má ráda divočinu (1999)

Opravdu velmi barevná slátanina. K nepochopení. Ale na druhou stranu je hezké sledovat, jak si všichni hrají jako malé děti.

Druhý muž (2008)

Upovídané drama plné slz a naběhlých žil v obličejích. Asi slušné, ale podruhé vidět nechci. Nepohody je dost všude kolem.

Kinsey (2004)

Podle mě téměř nenatočitelný námět. A taky jsem nijak nekřičel nadšením. Ale film rozhodně skvěle připomíná nebezpečí puritánství, které může naprosto ničit životy.

Malé oslavy (2008)

I když to natočil režisér Týc, má to hrozně ženský rukopis. Zvláštní ženské postavy se utápějí v beznaději a celkem nic se nedozvíme o tom, proč jim je najednou o trochu lépe. Nebo jsem tuhle trošičku násilnou sondu na okraji bratislavské společnosti nepochopil. Ale Tereza Nvotová (zde s panenským půvabem) projevila ohromný talent a ohromně sexy Ági Gubíková skvěle zvládla roli živočišné samice.

Bez zpáteční jízdenky (1971)

Jako kdyby se scénárista legendárního amerického thrileru Uprchlík pokusil natočit to znovu, a tentokrát ne tak klišovitě a předvídatelně.

Přijela k nám pouť (1973)

Přiměřeně uřvaný a docela milý dětský film, prošpikovaný velikým talenty a písničkami Petra Skoumala s texty Jana Vodňanského.

Poslední adresa (1970)

Ve výsledku dost temné drama plné naděje, ale spíše beznaděje v oblasti boje se zločinem. Chvílemi krásná stará filmařina, kdy hlavní hrdinové spěchají davem, který ovšem není složen z komparsistů, a tak můžeme odezírat z úst chodců výkřiky, když poznají známé herce. Dnes již značně úsměvné.