Pravdivá romance (1993)

Paráda.... snad jen.. Tarantinův konec je o dost lepší a lépe zapadá do celkového vyznění filmu.

Ókami to kóšinrjó - Season 2 (2009) (série)

Velmi výrazný kvalitativní skok oproti první sérii, ať už po stránce kresby a animace, tak i v celistvosti příběhu. Odehrávají se tu vlastně jen dvě výrazné dějové linie, kde se zároveň i svižně rozvíjí ta hlavní... tedy vztahová. Ten, kdo mrkl na jedničku, by určitě měl dát šanci dvojce, nezávisle na tom, co si o té první myslí.

Ókami to kóšinrjó - Season 1 (2008) (série)

Co k tomu říct, hlavní charaktery a vývoj jejich vztahu je celkově úžasný, ovšem to je tak všechno... Bohužel se tu děj rozjede až v posledních 4 epizodách, jinak jsou to takové více či méně zajímavé epizodovky, co až tak moc netáhnou. Pokud mluvíme o animaci a kresbě, tak tady se taky bohužel nejedná o žádný zázrak. Předem chci ale říct, že jsem mangou nepolíben, možná proto to na mě nemělo až takový impact.. flintu do žita ale nehážu a počkám, co na mě vybalí druhá sérka :)

The Fox and the Hound 2 (2006)

Rozhodně horší, než jednička.. ale zase na druhou stranu, děcka se u toho bavit budou. Prostě tomu chybí takový ten dramatický přesah, který měl první díl... takže nebudete mít na krajíčku :))

Life's Too Short (2011) (seriál)

Kdo žral Extras, bude žrát i Warwicka.... je to úplně stejnej lůzr, i když v tomhle případě ten největší lůzr z celého showbizu. Cameo role jako vždy potěší a Warwickovy ksichty nikdy neomrzí ! Přidejte k tomu dementního a neschopného účetního, který se nikdy nezapomene vysmát trpajzlíkovi přímo do obličeje za to, jak moc je v prdeli a máte klasickou komedii o cizim neštěstí, které máme všichni tak rádi :)

Přizdis*áči (2011)

První čtvrthoďka slabší, ale pak se rozjede ten pravy Inbetweeners sranec, kdy se dostáváte do situace, že smích vás opravdu může zabít !

Příběhy z hnojárny (2007) (seriál)

Sorry, zase bůrko.... řeknu jen tolik, přečtěte si Obsah a mrkněte do galerie. Pokud vás to zaujalo, tak vás ani výsledný celek v podobě 11 dílů určitě nezklame.

Detroit Metal City (2008)

Nehorázný a ukrutně úchylný náser ! Negishi je prostě magor s hodně vážnými psychickými problémy, které ventiluje skrz jeho druhé já jménem Krauser, jenž ojíždí na co narazí a plive holkám do ksichtu... ale jinak je to velmi milý chlapec. DMC mi hodně stylem připomínalo Cromartie High School, i když tam ten humor spočíval v něčem úplně jiném :) Animace a kresba je jednoduchá, ale to přidává na celkové ujetosti celého díla. Takže doporučení je nasnadě.. FUCKING RAPE THIS BITCH !

Cigán (2011)

Pštros na konci to totálně zabil xD

School days (2007) (seriál)

Ok, řeknete si "zase za 5, to se dalo čekat", ale u School Days jsem se musel hodně dlouho rozhodovat. Ono to není klasické High School anime o týpkovi, kterého žere každá druhá... respektive, je to tak, ale zpracování je o dost odlišné. Jak tu zmiňovali ostatní, ono ve většině epizod člověk dokáže pochopit jednání většiny postav. Je to o dost reálnější, hlavně v přístupu k randění a sexu mezi středoškoláky... takže ne, Itou není klasický anime klučina, který, když vidi peknou slečnu, tak začne krvácet z nosu a k ničemu se nemá.. právěže se má, a to hodně. Další důvod, proč bylo těžké SD ohodnotit tvkí v tom, že všechny postavy se tu chovají jako strašné svině a nejvíce právě hlavní protagonista... ale pokud máte s podobnymi zmrdy v životě zkušenosti, tak to překousnete celkem rychle. Hodně kontroverzní je pak hlavně poslední epizoda, která má zajímavé vyústění, jenž kdekdo asi nebude očekávat. Animace a kresba je průměrná.. žádný zázrak, ale kouká se na to v pohodě. Jestli se vám všemožné romanťárny ze středoškolského prostředí už zajídají, tak dejte SD šanci a třeba budete litovat, zvracet, plakat či smát se.... ale třeba taky ne :)