• Krátkometrážní

Útěk z vězení - Série 4 (2008) (série)

Obsahuje spoilery: Postavy, kterým usekly hlavy jsou živé. Scylla je blbost, tak jako vše okolo ní. Já nemůžu... Scénář byl tragický! Jediné, co mně bavilo byla Mahoneho msta. Slabší než předchozí 3 série a celkově mi přijde, že je tu seriál nadhodnocený. - 30%.

Útěk z vězení - Série 3 (2007) (série)

Obsahuje spoilery: A je to znovu to samé, co v 1.série. Znovu se plánuje útěk a na konci se znovu prchá. Je tu jen jeden rozdíl a to ten, že se to odehrává v jiném prostředí. - 50%.

Útěk z vězení - Série 2 (2006) (série)

Obsahuje spoilery: Celou sérii se prakticky jen utíká, takže epizody jsou téměř stejné. Herecké obsazení je nezměněné... Přibyl jen mazaný policajt Alex Mahone. No, toho jsem si hned oblíbil, ale jinak je to stále slabší průměr. - 50%.

Útěk z vězení - Série 1 (2005) (série)

Obsahuje spoilery: Bráchové (Génius a Bouchač) na život a na smrt v jednom lapáku. Po celou dobu se řeší, jak utéct + kdo a proč to na Lincolna ušil? Z kriminálníků je nejvýraznější Theodore Bagwell. Ať se herec objeví kdekoli jinde, tak v něm stále vidím postavu, co hrál zde. Jinak je to zdlouhavé a poslední 2 epizody, kde se prchá jsou nejlepší v této sérii. Jinak poměrně nuda, takový slabší průměr. - 50%.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

1.Série: Bráchové (Génius a Bouchač) na život a na smrt v jednom lapáku. Po celou dobu se řeší, jak utéct + kdo a proč to na Lincolna ušil? Z kriminálníků je nejvýraznější Theodore Bagwell. Ať se herec objeví kdekoli jinde, tak v něm stále vidím postavu, co hrál zde. Jinak je to zdlouhavé a poslední 2 epizody, kde se prchá jsou nejlepší v této sérii. Jinak poměrně nuda, takový slabší průměr. - 50%. 2.Série: Celou sérii se prakticky jen utíká, takže epizody jsou téměř stejné. Herecké obsazení je nezměněné... Přibyl jen mazaný policajt Alex Mahone. No, toho jsem si hned oblíbil, ale jinak je to stále slabší průměr. - 50%. 3.Série: A je to znovu to samé, co v 1.série. Znovu se plánuje útěk a na konci se znovu prchá. Je tu jen jeden rozdíl a to ten, že se to odehrává v jiném prostředí. - 50%. 4.Série: Postavy, kterým usekly hlavy jsou živé. Scylla je blbost, tak jako vše okolo ní. Já nemůžu... Scénář byl tragický! Jediné, co mně bavilo byla Mahoneho msta. Slabší než předchozí 3 série a celkově mi přijde, že je tu seriál nadhodnocený. - 30%.

Dětská hra 3 (1991)

"Seš mrtvej! Zabili jsme tě!" - "Snad víš, co se říká? Dobrýho chlapa nikdy nepřemůžeš." Hlavní hrdina dospěl, ale dějové stále to samé. Dá se říct, že je to typická hororová vyvražďovačka. Je tu jen jeden zásadní rozdíl a to ten, že zabiják je panenka. "Já ti dám, posmívat se mi!" Chucky je tu znovu, jak živý a perlí hlášky. Atmosféru to také má a mně se to zkrátka líbilo. Vytknu asi jen účes hlavního hrdiny. Na začátku ho stříhají a všichni okolo něj mají účes na vojáka, akorát on má převlasováno. "Dej mi moc, o kterou tě prosím!" - 70%.

Dětská hra 2 (1990)

Příběh doslova kopíruje jedničku! Stejný zabiják, stejná panenka, stejný kluk jako hlavní hrdina. Znovu jde o to samé a je to slabší, než jednička. Ta mrazivá atmosféra z jedničky je pryč. Hodně se tam kecá a není se čeho bát. Čekal jsem, že to bude lepší. P.S: To jak v závěru Chucky neustále ožívá mně nudilo. - 40%.

Mirai - Když nemůžeš, tak přidej (2017) (hudební videoklip) odpad!

Song, kde se používají věty, které používali už naše babičky. Například: "Když nemůžeš, tak přidej vic." + "Slovo nejde neexistuje." To se opakuje pořád dokola, až z toho bolí uši. Videoklip je o ničem, tak jako kapela. Úspěch písně nechápu. - odpad!